reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Będzie kochaną siostrą hahahaha
Głowa do góry! Jeszcze zapragnie kolejnego :)
P.S. Mój młodszy powiedział, że właściwie to ewentualnie mogłaby być siostra bo "bratów jest już dużo" ;) Do niedawna w ogóle nie chciał słyszeć o dzidzi.
Ja nic jeszcze nie mówię i chyba długo nie powiem, syn ma 6 lat i będzie codziennie pytał, czy już jutro się urodzi? a kiedy? a ile to? czy mogę już? itd. 😵
 
Ja nic jeszcze nie mówię i chyba długo nie powiem, syn ma 6 lat i będzie codziennie pytał, czy już jutro się urodzi? a kiedy? a ile to? czy mogę już? itd. 😵
Pewnie u nas też tak będzie, ale chcemy w sobotę powiedzieć rodzicom. Natalia jest dla nas najważniejsza - musiała się dowiedzieć pierwsza. Ja się bardzo źle czuję , moja mama mieszka koło nas i widzi mnie codziennie, zaczyna się już martwić i nie chce jej dłużej zwodzić.
 
Witam mam pytanie pomozcie dziewczyny.... od rana mam plamienia raz mocniej raz mniej. Na wkladce ciemne czerwone plamy teraz przy sikaniu nawet maly skrzep. Jestem w 7 tyg ciazy dodam ze nic mnie nie boli. Ratujcie umre do jutra a o 12 mam wizyte u lekarza. Zrobic rano bete da to cos?
 
reklama
Witam mam pytanie pomozcie dziewczyny.... od rana mam plamienia raz mocniej raz mniej. Na wkladce ciemne czerwone plamy teraz przy sikaniu nawet maly skrzep. Jestem w 7 tyg ciazy dodam ze nic mnie nie boli. Ratujcie umre do jutra a o 12 mam wizyte u lekarza. Zrobic rano bete da to cos?
Jak masz jutro lekarza to wytrzymasz do 12, postaraj się zasnąć na spokojnie, stres nie służy fasolce. Wiem, że łatwo mówić, gorzej zrobić.
 
Do góry