reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
U mnie z nowych objawów to odrzucenie od kawy [emoji85] mojej ukochanej świeżutkiej z rana, mimo że przerzucialam się na bezkofeinowa.
 
Ja się cieszyłam, że nie mam żadnych objawów. Myślałam, że w końcu przejdę ciążę bezobjawowo a tu klops :/ od trzech dni męczą mnie okropne całodziennie nudności. Od wszystkiego mnie praktycznie odrzuca a zajrzenie do lodówki to dopiero wyczyn :/
 
U mnie z nowych objawów to odrzucenie od kawy [emoji85] mojej ukochanej świeżutkiej z rana, mimo że przerzucialam się na bezkofeinowa.
 
Czy Wasze brzuszki się zmieniły? Kończę 8 tydzień i widzę że brzuch jest większy i twardszy. Czy to nie za szybko? Nigdy nie miałam szesciopaku 😁
 
Witam serdecznie,
jestem tu zupełnie nowa, termin mam na 17.09/22.09 (pierwszy z miesiączki, drugi z USG-i ten mnie bardziej przekonuje). To moja trzecia i dość nieoczekiwana ciąża aczkolwiek wiadomość o niej bardzo nas ucieszyła. Nieco mniej jednak ucieszyła nas pierwsza wizyta, gdy dowiedziałam się, że w zasadzie nic nie widać. Otrzymałam skierowanie na betę i progesteron i choć beta pięknie przyrastała w trzech pomiarach, to progesteron spadł choć i tak od początku za wysoki nie był. Na ostatniej, poniedziałkowej, wizycie widać już było pęcherzyk z "cieniem żółteczka" (określenie ginekologa), natomiast progesteron w liczbie 10,6 ng okazał się być na tyle niski, że dostałam 3x2 tabletki pod język luteiny (co 8 godz.). Kolejna wizyta 30.01...bardzo się martwię i denerwuję :(
 
Ja się cieszyłam, że nie mam żadnych objawów. Myślałam, że w końcu przejdę ciążę bezobjawowo a tu klops :/ od trzech dni męczą mnie okropne całodziennie nudności. Od wszystkiego mnie praktycznie odrzuca a zajrzenie do lodówki to dopiero wyczyn :/
Mnie do tej pory męczyły całodzienne nudności ale dzisiaj oddałam całe śniadanie. I tak prawie nic nie jem a teraz jeszcze to :(
 
Mi smak też się szybko zmienił, w ogóle w tej ciąży szybko miałam wszystkie objawy, ale dopiero dużo, dużo później zrobiłam test, przez lekarkę która ni powiedziała ze póki co nie mam szans na ciąże.

Spać mogłabym cały czas, szczególnie na początku, mój był w szoku bo nie można mnie było obudzić, tylko Synka słyszałam [emoji23]
Dziewczyny jak tak chętnie wstajecie o 5 to ja zapraszam do mnie, moje dziecię wstaje punkt 5 codziennie [emoji23]
 
reklama
Do góry