reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Mało komu zakładają kartę na pierwszej wizycie. Ja też dopiero za 2 tyg dostanę, a w pierwszej ciąży dostałam też na drugiej wizycie i to już było jakoś 10+5



Pierwsze słyszę...ja byłam we wtorek w Niemczech 6+3 i normalnie zrobił mi usg. W pierwszej ciąży 6+5 i to samo. U ciebie który to tydzień?
Hmm ja wiem ze zawsze kartę zakładają jak bije serce, bynajmniej w pl. Tak z reguły wśród znajomych było..
 
reklama
Mało komu zakładają kartę na pierwszej wizycie. Ja też dopiero za 2 tyg dostanę, a w pierwszej ciąży dostałam też na drugiej wizycie i to już było jakoś 10+5



Pierwsze słyszę...ja byłam we wtorek w Niemczech 6+3 i normalnie zrobił mi usg. W pierwszej ciąży 6+5 i to samo. U ciebie który to tydzień?
6+4. Pokazywala mi cały plan ciazy. W którym tygodniu wizyty jakie badania są opłacane a jakie mogę prywatnie zrobić i do 8 tygodnia testują krew a od 8 do 12 pierwsze usg. Też się zdziwiłam właśnie bo innej koleżance robił ale to było 4 lata temu, myślałam że się może zmieniło od tego czasu. Ale może zależy od lekarza
 
Kurczę dziewczyny, po wizycie w toalecie zobaczyłam troszeczkę krwi na papierze... żadnych boli, czuję się dobrze, ale oczywiście już się zmartwilam:/
Też mi się wydaje, że to po badaniu.
Dziewczyny dzisiaj pierwszy raz zrobiło mi się niedobrze. Mam rybę na obiad i już wiem, ze jej nie zjem. Nie ma nawet takiej opcji
Cieszę się bardzo, bo to chyba znaczy, ze jest wszystko ok. Dla mnie akurat lepsze są nawet uciążliwe objawy, niż ich brak :)
Ja w pierwszej ciazy nie miałam wogóle objawów,mdłości czy zgagi jestem ciekawa jak będzie przebiegała ta ciąża 😁
Mało komu zakładają kartę na pierwszej wizycie. Ja też dopiero za 2 tyg dostanę, a w pierwszej ciąży dostałam też na drugiej wizycie i to już było jakoś 10+5




Mi założył kartę ciąży mimo że serduszka jeszcze nie było, chyba zależy od ginekologa
 
Lekarz nigdy nie wystawi karty ciąży jeśli będzie miał podejrzenia ze coś jest nie tak [emoji4] no ale zdarza się wyjątki od reguły ...
 
reklama
Lekarz nigdy nie wystawi karty ciąży jeśli będzie miał podejrzenia ze coś jest nie tak [emoji4] no ale zdarza się wyjątki od reguły ...
No w moim przypadku powiedział, że wszystko jest tak jak być powinno, wielkość zgodna z tygodniem i nie widzi żeby miało być coś nie tak a mimo to karty ciąży nie założył 😉
 
Do góry