reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Ponoc jak jest się w ciazy to ustawowo na nfz musi być wizyta w ciagu tygodnia czy dwóch.
Taa... ja do mojego musze 2 miesiace czekac dlatego bylam i trgo innego lekarza na nfz i kazal mi za 2 tygodnie przyjsc, z ciekawosci spytalam o termin bo myslalam ze babeczka z ciaza moze jednak wcisnie do tego mojego... to termin miala za 4 tygodnie u tego co byłam a do mojego na marzec..
I takim to sposobem koncze z nfz i jednak pojde prywatnoe prowadzic ciaze
 
Taa... ja do mojego musze 2 miesiace czekac dlatego bylam i trgo innego lekarza na nfz i kazal mi za 2 tygodnie przyjsc, z ciekawosci spytalam o termin bo myslalam ze babeczka z ciaza moze jednak wcisnie do tego mojego... to termin miala za 4 tygodnie u tego co byłam a do mojego na marzec..
No realia są inne, ale myślę że jakbyś postarszyla znajomością ustawy to musieliby cię wcisnąć.
 
Dziewczyny dzisiaj pierwszy raz zrobiło mi się niedobrze. Mam rybę na obiad i już wiem, ze jej nie zjem. Nie ma nawet takiej opcji
Cieszę się bardzo, bo to chyba znaczy, ze jest wszystko ok. Dla mnie akurat lepsze są nawet uciążliwe objawy, niż ich brak :)
 
Tyle że ja w jeszcze gorszym ciemno grodzie żyje bo w Irlandii Północnej XD więc jak już patrzyłam na internecie to jedynie Dublin wyglada obiecująco. Tyle że wtedy czeka mnie calodniowa podroz do innego kraju do lekarza XD. Myślę nad tym, ale raczej się zdecyduję. Fasolka jest najważniejsza teraz ❤
Tez jestem z Irlandii Północnej 😉 i zgodzę się ciemnogród tu panuje i średniowiecze...
 
No właśnie, ja tez mysle, ze to na 100% od badania.
Jakby było coś nie tak, to wczoraj by zauważył
Będzie dobrze 🤗

Dzięki dziewczyny za pocieszenie:). To wydaje się logiczne, zawsze jakaś ingerencja jest przy badaniu... badanie było wczoraj późnym po południem więc dziwne gdyby nagle coś się stało, a wczoraj wszystko było w porządku...
 
reklama
Dziewczyny, a mnoe dzis zastanawia ta moja dzisiejsza wizyta caly czas..
Ten doktorek aparatem wyliczyl na 5+3 ale z moich wyliczeń to nie mozliwe, musi to byc albo 5+6 albo 6+0. Wiec jezelo wychodzi ze te 5+3to znaczy, ze ciaza zle soe rozwija i jest za mala jak na swoj wiek... tylkp czy w 5+3 jest zarodek z bijacym serduszkiem i ma 2mm?
Moze dlatego mi tej karty nie zalozyl...

Mało komu zakładają kartę na pierwszej wizycie. Ja też dopiero za 2 tyg dostanę, a w pierwszej ciąży dostałam też na drugiej wizycie i to już było jakoś 10+5

Ja już po wizycie ale nie mam żadnych wieści bo okazuje się że niemiecka służba zdrowia robię pierwsze usg dopiero w 8 tygodniu. Pobrali tylko krew i muszę jeszcze dwa tygodnie czekać [emoji849]a tak się już cieszyła że może będzie już serduszko [emoji173]️

Pierwsze słyszę...ja byłam we wtorek w Niemczech 6+3 i normalnie zrobił mi usg. W pierwszej ciąży 6+5 i to samo. U ciebie który to tydzień?
 
Do góry