reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

M
Gadam z koleżanka która tez chodziła do tego samego lekarza i tez serduszko nie biło to doczekała się dopiero w 8 tyg
Będzie dobrze musi być [emoji171]
Mojemu lekarzowi aparat usg określił z D. O. M. 6+1 trochę ponad tydzień temu, ale sam doktor zaznaczył, że te aparaty biorą pod uwagę średni cykl 28dniowy czyli z wyjścia zakłada, że owu jest ok 12 dnia... A nasze owu były pewnie koło 18dnia cyklu. Dlatego wiek ciąży jest u nas zawyzony przez aparat usg o co najmniej tydzień (i to mówię o tygodniach z @ a nie realnego wieku płodu od zaplodnienia) jeśli nie więcej biorąc pod uwagę że zapłodnienie mogło być jeszcze później. Najlepiej określać wiek ciąży po wymiarach samego bejbik a ale z tego co widzę to u ciebie na zdj. Jest widoczny dopiero pęcherzyk. Wskazał lekarz zarodek obok pęcherzyka? Bo zdjęcie to na prawdę... mógłby zrobić lepsze 😜
 
reklama
IMG_4377.JPG

Trochę inaczej jest [emoji5][emoji5][emoji5][emoji5]
 
Dziękuje coś dla siebie tez trzeba zrobić [emoji28]🥰🤷🏻‍♀️ teraz idę obiad robić i potem do koleżanki [emoji4][emoji4] miłego dla dla was wszystkich [emoji171]🤍🤎
 
@Ewelina @ bardzo ładnie w tym kolorze!

Pobolewa mnie dol brzucha z prawej strony. Nigdy nic mnie w poprzedniej ciąży nie bolało i teraz się martwię [emoji19]

Rośnie nie martw się tym [emoji5][emoji6][emoji6]
Gorzej jak to będzie ból który sprawia ze nie możesz się wyprostować .... to jest groźne , a na to możesz nospe [emoji5]
 
Miałam tak przez cały 4 tydzień ciąży, lekkie kłucie albo ciągniecie sama nie wiem jak to określić z prawej strony podbrzusza.

Ja też tak miałam w 4-5 tygodniu, ale z lewej strony. Pobolewanie i kłucie, nie jakieś mocne, ale i tak dyskomfort był. Moja doktor powiedziała, że to całkowicie normalne.
 
reklama
Jak u was z energią? U mnie okropnie trudne poranki... Boli wstawac😒 ale to też przez brak słońca bo w Norwegii do 8.30 jest jeszcze noc. Po 16 znów zjazd do bazy, ale zauważyłam, że w dni kiedy ćwiczę rano (co drugi) jest lepiej. Nie mam tego uczucia powluczenia nogami i wiecej mi się chce. I jeszcze po jedzeniu czuję jak mi się oczy zamykają ale już 10 min drzemka pomaga.
Ssanie w żołądku dalej po każdym jedzeniu, mdłości koło południa trwają że 2 godz a potem znowu pod wieczór.
Już bym chciała żeby minął ten okres kiedy dzidziuś przypomina dalej robaczka, niech już ma rączki, nóżki itd żebym mogła sobie go wyobrażać :)
Jak zobaczyłam zdj na pregnancy+ to się wystraszyłam i już więcej tam nie zajrzę do czasu aż nie będzie to ludzkiej istoty przypominać 🙈
 
Do góry