reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Laski oszaleje... Od kilku dni raz dziennie widziałam plamkę jasnobrązową ale stwierdziłam że jak mnie noc nie boli to doczekam do czwartku do wizyty. Dziś ranozamiast jasnobrązowej przy wizycie w toalecie zobaczyłam kolor taki różowy, mam że kropla... Potem już nic. Brzuch dalej nie boli. Czekać do jutra jeśli nic więcej się nie pojawi czy jechać dzis do szpitala żeby sprawdzili?
 
Laski oszaleje... Od kilku dni raz dziennie widziałam plamkę jasnobrązową ale stwierdziłam że jak mnie noc nie boli to doczekam do czwartku do wizyty. Dziś ranozamiast jasnobrązowej przy wizycie w toalecie zobaczyłam kolor taki różowy, mam że kropla... Potem już nic. Brzuch dalej nie boli. Czekać do jutra jeśli nic więcej się nie pojawi czy jechać dzis do szpitala żeby sprawdzili?
Jak możesz to jedź do szpitala, niech lepiej sprawdzą.
 
IMG_3547.JPG

Cały czas miałam takie włosy wstawię potem te nowe 🤣🤣🤣🤷🏻‍♀️🥰
 
reklama
Laski oszaleje... Od kilku dni raz dziennie widziałam plamkę jasnobrązową ale stwierdziłam że jak mnie noc nie boli to doczekam do czwartku do wizyty. Dziś ranozamiast jasnobrązowej przy wizycie w toalecie zobaczyłam kolor taki różowy, mam że kropla... Potem już nic. Brzuch dalej nie boli. Czekać do jutra jeśli nic więcej się nie pojawi czy jechać dzis do szpitala żeby sprawdzili?
Ja bym pojechała, zaszkodzić nie zaszkodzi a jeśli coś się tam dzieje to może bardzo pomóc. Trzymam kciuki!
 
Do góry