reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny a ja dziś czuje się jak na megaaaa kacu 🙈 w nocy strasznie bolała mnie głowa a teraz mam odczucie jak by walec po mnie przejechał ...
 
Sprzęt najlepszy tydzień 7
Był zarodek bez serduszka czy za mały żeby widzieć? Bo u mnie aplikacja pokazywała 7 tydz w ten poniedzialek. Też mam cykle 30-32, ostatni okres 25go i tydzień temu nie było jeszcze serduszka, a w ten poniedzialek już było a lekarz określił wiek ciąży na ok 5 tydz... W 4tym (kiedy robiłam pierwsze usg myślalam, że to 6ty jak mówiła aplikacja) nie widać serca jeszcze. Więc może jest za wcześnie jeśli owu była późno. Trzymam kciuki żeby było serduszko już za kilka dni!
 
reklama
Wyszlam wlasnie od lekarza i jestem niezadowolona, od razu krecil nosem jak dowiedzial, sie ze ciaza. Potem powiedzial ze ciaze to on raczej prywatnie prowadzi. Zrobil usg, byl zarodek i bijace serduszko, jemu wyszlo, ze 5+3 chociaz ja upieram sie przy moich okolicach 6tyg. Nie dostalam zdj ani nic, karty ciazy tez mi nie zalozyl kazal przyjsc za 2 tyg najlepiej do niego prywatnie oczywiscie na recepcie swoja pieczatke z numerem postawul zeby tam dzwonic. ..
Więcej do niego nie idź, gbur jeden. Super, że serduszko bije. Ciesz się tym 🙂
Właśnie ja mam 4 latkę, która po porodzie będzie prawie 5 lat miala. Mega prosi o rodzeństwo, jak się dowie to będzie w siódmym niebie. Ciągle mowi, że będzie uczyć dziecko itd. Chyba najbardziej z nas chce dzidziusia
emoji16.png
Ja mam synka 3,5 latka i tez się dopytuje kiedy kupię na rynku braciszka 😁😉
Pokaz zdjęcie z efektem[emoji16]
Też jestem ciekawa wstaw później fotkę 😁
Laski oszaleje... Od kilku dni raz dziennie widziałam plamkę jasnobrązową ale stwierdziłam że jak mnie noc nie boli to doczekam do czwartku do wizyty. Dziś ranozamiast jasnobrązowej przy wizycie w toalecie zobaczyłam kolor taki różowy, mam że kropla... Potem już nic. Brzuch dalej nie boli. Czekać do jutra jeśli nic więcej się nie pojawi czy jechać dzis do szpitala żeby sprawdzili?
Też bym pojechała, nie zaszkodzi a uspokoisz się trochę
 
Do góry