reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Oo super :) muszę zapoznać się z tymi ćwiczeniami Lewandowskiej. Też wcześniej dużo ćwiczyłem z Chodakowską, później pdzestawilam się na rower i bieganie, ale na razie mogę się z tym pożegnać. Szukam czegoś lagodniejszego.

Ja czekam na wizytę, na razie 20 minut opóźnienia [emoji851]
Powodzenia!

Mnie raz umowili na 17, a weszlam po 19 [emoji849]
 
reklama
Hejka wszystkim 😊 gratulacje przyszłym mamusiom! trochę nieśmiało i z dużą rezerwą podchodzę do tej ciazy, kreski na teście słabo widoczne, ale beta prawie 30.. Jutro powtórzę badanie i zobaczymy czy rośnie. Ostatnia próba była biochemiczna więc staram się nie ekscytować za mocno. Czasami mnie pobolewa i coś kłuję w jajnikach i macicy i od wczoraj jestem ciągle głodna, ktoś ma podobnie? 😂
 
Hejka wszystkim [emoji4] gratulacje przyszłym mamusiom! trochę nieśmiało i z dużą rezerwą podchodzę do tej ciazy, kreski na teście słabo widoczne, ale beta prawie 30.. Jutro powtórzę badanie i zobaczymy czy rośnie. Ostatnia próba była biochemiczna więc staram się nie ekscytować za mocno. Czasami mnie pobolewa i coś kłuję w jajnikach i macicy i od wczoraj jestem ciągle głodna, ktoś ma podobnie? [emoji23]
Gratulacje!

Mnie caly czas ssie w zoladku! Juz nie wiem co robic zeby nie wpierdzielac jak prosiak a zaspokoic laknienie [emoji23][emoji1745]
 
reklama
Do góry