reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Gratuluję ❤️ 😘
Ja czekam na moje ❤️ mam nadzieję do poniedziałku bo to będzie według @ 7t+5d.
Zastanawiam się nad betą, bo trochę mnie stresuje brak serduszka (na USG pokazuje 5t+6d, według @ 6t+4d).
Co myślicie?
 
MiJutro mam 7t+0d i wizytę :) chciałabym zobaczyć serduszko ale strasznie się od kilku dni czuję, mdłości mnie męczą i brzuch baaardzo boli :( oby było dobrze.
 
Gratuluje serduszka. A który masz tydzień i jaka duża fasolka
Wlasnie nic z tych tygodni nie rozumiem. Fasolka ma 5.5mm, doktor powiedziała, że to będzie 5+ tydz, z @wychodzi 7 a lekarz w Pl na usg określił tydzień temu na 6... Więc ja nie wiem. Poradzili mi zamówić sobie prywatne usg w ok 10 tyg jak bardzo mi zależy na określeniu wieku ciąży. W sumie nie wiem. To i tak nic nie zmieni.
 
MiJutro mam 7t+0d i wizytę :) chciałabym zobaczyć serduszko ale strasznie się od kilku dni czuję, mdłości mnie męczą i brzuch baaardzo boli :( oby było dobrze.

Daj znać po wizycie jak było, myślę że Twoje dolegliwości to normalne ciążowe objawh. Ja idę do lekarza pojutrze i to też będzie 7t+0d. Oczywiście też się stresuję :) ja często czuję się jak na lekkim kacu :D pobolewanie głowy, mdłości ale nie aż do wymiotów, ogólne rozbicie.
 
czesc dziewczyny :-)
jak u was samopoczucie? ..ja nadal mam katar, kaszle i kicham..no ale jest lepiej niz 4 dni temu.

ja podobnie, moje wyliczenia mowia mi, ze dzis jest 5+0 :) na wizyte chce sie umowic za 2 tygodnie :-)

wlasnie dopijam druga kawke i wybieram sie na maly spacer (poki dzieci nie ma, trzeba cos zrobic dla siebie ;-) ) a potem czeka mnie dalsy ciag przemeblowania i sprzatania.
polecam na przeziębienie biały napar oraz syrop z cebuli od Pana Tabletki :) dużo zdrówka :)
Ja wciąż się czuję bezobjawowo. U mnie 5+1.
 
reklama
Do góry