reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Hej Dziewczęta [emoji6] Nieśmiało dołączam i ja do Waszego grona. Z wyliczeń wg kalkulatora to 4 tydzień i 3 dzień Beta z poniedziałku rano to 92,8 kolejną robię w środę [emoji4] Jakie były Wasze początkowe bety? I jak się czujecie? [emoji847] Ja mam na razie tylko delikatne bóle piersi i odczuwam spory głód, może nie ciągle, ale jak mnie dopadnie to normalnie "koń z kopytami" to mało" [emoji2960] Pozdrawiam Was serdecznie
Witaj ja mam 4tydz 5 dzień,beta z soboty 1646,a w poniedziałek 3765
 
Mój też 18 września wg kalkulatora :) Witamy :) ja bety nie badałam bo tu w Holandii nie robią takich badań, dla nich test ciążowy to potwierdzenie.
Ja też nie w Pl, ale na szczęście betę sprawdzają. To Twoja pierwsza dzidzia? Moja tak, pierwsze dziecko, a warto wspomnieć, że pierwszej młodości nie jestem 😂
 
Hej Dziewczęta 😉 Nieśmiało dołączam i ja do Waszego grona. Z wyliczeń wg kalkulatora to 4 tydzień i 3 dzień Beta z poniedziałku rano to 92,8 kolejną robię w środę 😊 Jakie były Wasze początkowe bety? I jak się czujecie? 🤗 Ja mam na razie tylko delikatne bóle piersi i odczuwam spory głód, może nie ciągle, ale jak mnie dopadnie to normalnie "koń z kopytami" to mało" 🤭 Pozdrawiam Was serdecznie
Witaj :) moja beta 12 dni po owulacji wynosila 45, nastepnie 15 dni po (dzien przewidywanej @) 196, a 17dpo 474 :)
 
Hej Dziewczęta 😉 Nieśmiało dołączam i ja do Waszego grona. Z wyliczeń wg kalkulatora to 4 tydzień i 3 dzień Beta z poniedziałku rano to 92,8 kolejną robię w środę 😊 Jakie były Wasze początkowe bety? I jak się czujecie? 🤗 Ja mam na razie tylko delikatne bóle piersi i odczuwam spory głód, może nie ciągle, ale jak mnie dopadnie to normalnie "koń z kopytami" to mało" 🤭 Pozdrawiam Was serdecznie
Witamy :)
Moje beta 10dpo 21,6 13dpo 169 i dzień po terminie czyli 15dpo @ 460 :D

Zbieram się właśnie na wizytę.. Ale stres ..
 
Wow Gratulacje [emoji6] I to własnie ten moment kiedy zaczynam się martwić [emoji848][emoji17] Niestety nie znam norm.
Normy są bardzo szerokie i to indywidualna sprawa,nie martw się na zapas.Tu masz normy,
Screenshot_2020-01-14-08-23-58-813_com.android.chrome.jpeg
 
Ale naparzacie, nie nadarzam hehe.

Ja w poprzedniej ciazy w ogóle bety nie robilam. Teraz chcialam przez tą grype, żeby widzieć czy jest przyrost, czy wirus nie naszkodzil.. Ost beta jakoś 1700 na 4t4d. Teraz już nie robię. Teraz mam 5d4d. Do gina idę po skończonym 6 tyg. Mam nadzieję, że serce będzie :)

Co do objawów to piersi bolą i czasami brzuch podolewa. Ale mniej niż w pierwszej ciazy, wtedy na początku na sorze wylądowała bo ból był silny i od razu dostał duphaston. Wieczorami mega glodna ejstem.. Mąż mi już marudzi, żebym się pilnowała.. W pierwszej ciazy przytyłam 13 kg, mam nadzieję że teraz nie bedsie plus 20[emoji16]

Któras z was zarzuciła temat grupy na fb. Dla mnie spoko, tylko niektórzy chcą pozostać anonimowi, a na fb to nie możliwe plus ktoś może nie mieć fb.

Miłego dnia!
 
reklama
Do góry