reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny :) W ciągu dnia w ogóle nie mam czasu wejść Was podczytać, poza tym to forum jest dla mnie jakoś mało czytelne :p Nie myślałyście o tym, żeby przenieść się na grupę na FB? Mogłybyśmy stworzyć prywatne wrześniówki, tworzyć dzienne posty, tematyczne posty, posty z brzuszkiem na dany miesiąc i tej sielanki nie byłoby końca :D Jestem na takiej grupie lutóweczek z zeszłego roku, jest tam nas około 30 kobitek, mimo, że nasz najstarszy grupowy bobo skończył niedawno roczek, wciąż mamy świetny klimat, zawiązały się sympatie, często jest dużo humoru, ale przede wszystkim jesteśmy dla siebie super grupą wsparcia :) Nawet mamy awaryjną grupę na messangerze w przypadku jakiś chorób lub innych awaryjnych sytuacji. Przemyślcie sobie, ja uważam, że taka forma byłaby bardziej przystępna :)
Wg. aplikacji mam dziś 5+1 tc. do lekarza mi się nie spieszy, może pójdę w przyszłym tygodniu, może za dwa :) Test zrobiłam jeden, bety żadnej 🤭 Muszę zadzwonić do lekarza i zapytać czy przyjmuje po południu, wtedy poszlibyśmy razem z mężem (przy poprzedniej ciąży chodził ze mną tylko na prenatalne). Objawów jako takich brak, coś tam zaczęły piec mnie piersi, ale ja karmię Czarusia, więc i tak są bardzo zahartowane. Teraz wydaje mi się, że w sumie już przestały 🤭 Czasem mnie zakręci coś w brzuchu, ale to też tak delikatnie, że nie ma o czym wspominać :) Osobiście chyba najgorzej z poprzedniej ciąży wspominam nudności, ciągle musiałam je zajadać, bo chciało mi się wymiotować :p Poza tym życzę sobie i Wam, jak najnudniejszych ciąż, nie martwcie się brakiem objawów, to jak zbawienie ❤
Życzę Wszystkim dużo zdrowia, dużych przyrostów bety i spokojnych wizyt u lekarzy ❤
 
Czesc Dziewczyny. Za mna okropny dzien. Lekarz nie dal skierowania na bete. Powiedzial, ze skoro sa wyrazne dwie kreski to jestem w ciazy i nie ma co sprawdzac, nie widzi potrzeby. I wg niego ciaza nie zalezy od tego czy linia testowa jest bardziej czy mniej wyrazna i zebym juz zadnych testow nie robila i czekala na pierwsze usg... Rece mi opadly... Teraz musze czekac i po uplywie 9 tyg odezwie sie do mnie polozna...
Najgorsze jest to, ze bardzo kluje mnie w brzuchu. Nie wiem czy to nerwy czy cos sie dzieje zlego [emoji26]
 
Czesc Dziewczyny. Za mna okropny dzien. Lekarz nie dal skierowania na bete. Powiedzial, ze skoro sa wyrazne dwie kreski to jestem w ciazy i nie ma co sprawdzac, nie widzi potrzeby. I wg niego ciaza nie zalezy od tego czy linia testowa jest bardziej czy mniej wyrazna i zebym juz zadnych testow nie robila i czekala na pierwsze usg... Rece mi opadly... Teraz musze czekac i po uplywie 9 tyg odezwie sie do mnie polozna...
Najgorsze jest to, ze bardzo kluje mnie w brzuchu. Nie wiem czy to nerwy czy cos sie dzieje zlego [emoji26]
Hej! Mnie tez kluje w brzuchu. Nie caly czas ale kluje. Tez nie wiem od czego, ale moj lekarz z Polski mnie caly czas uspokaja :) ja jestem bardzo wrazliwa na bol wiec jest bardzo dokuczliwy w dodatku ja z natury miewam bole prawego jajnika wiec moze poprostu tak o mi dokuczac.... . Dzis obudzilo mnie to klucie w nocy raz. Ale obrocilam sie na brzuch o troche ulzylo. Tylko problem w tym ze teraz jeszcze ok bo nie ma brzucha a jak bedzie to juz na brzuch sie nie odwroce [emoji23][emoji1745]
 
Cześć Dziewczyny, cały czas Was podczytuje ale nie mam czasu kiedy coś napisać.
Gratuluję udanych wizyt / wzrostu bety. Dziewczyną która ta beta wzrosła wolniej zyczę, aby wszystko się dobrze ułożyło :)
 
Hej dziewczyny, ja cała noc nie spałam bo katar mnei tak męczy :( nie idę dzisiaj do pracy bo nie chce się jeszcze bardziej doprawić. Mam nadzieję, że miód i cytryna mi pomogą.
 
Hej Dziewczęta 😉 Nieśmiało dołączam i ja do Waszego grona. Z wyliczeń wg kalkulatora to 4 tydzień i 3 dzień Beta z poniedziałku rano to 92,8 kolejną robię w środę 😊 Jakie były Wasze początkowe bety? I jak się czujecie? 🤗 Ja mam na razie tylko delikatne bóle piersi i odczuwam spory głód, może nie ciągle, ale jak mnie dopadnie to normalnie "koń z kopytami" to mało" 🤭 Pozdrawiam Was serdecznie
 
Cześć dziewuszki! Mam na imię Joanna i pochodzę z Legnicy :) Jestem mamą 10-cio miesięcznego Czarusia, a wczoraj wyszedł nam wynik testu pozytywny :) Staraliśmy się o dzidziusia i mam nadzieję, że to będzie upragniona dziewczynka :) wg. wszechobecnych kalkulatorów przewidywany termin porodu to 15 września :)
Dużo zdrowia dla Was i Waszych maluszków :)
Mój termin wg kalkulatora to 18 września 😍 Więc blisko
 
reklama
Mój termin wg kalkulatora to 18 września [emoji7] Więc blisko
Mój też 18 września wg kalkulatora :)
Hej Dziewczęta [emoji6] Nieśmiało dołączam i ja do Waszego grona. Z wyliczeń wg kalkulatora to 4 tydzień i 3 dzień Beta z poniedziałku rano to 92,8 kolejną robię w środę [emoji4] Jakie były Wasze początkowe bety? I jak się czujecie? [emoji847] Ja mam na razie tylko delikatne bóle piersi i odczuwam spory głód, może nie ciągle, ale jak mnie dopadnie to normalnie "koń z kopytami" to mało" [emoji2960] Pozdrawiam Was serdecznie
Witamy :) ja bety nie badałam bo tu w Holandii nie robią takich badań, dla nich test ciążowy to potwierdzenie.
 
Do góry