reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

A ja dzisiaj zostałam sama,mąż wrócił do pracy i szczerze jestem przerażona jak to będzie.
Gunka współczuję tego zapalenia uszów:( ciekawe od czego to się wzięło...
Luiska mój też marudzi, dużo siły ci życzę i sobie też,bo mój starszak juz za tatusiem teskni ledwie do pracy pojechał...

Mój mąż też już pracuje i całe dnie jestem sama, a mały wyje niemalże bez przerwy😪
Trzymaj się 😘
 
reklama
Gunka dostaliście antybiotyk? Dobrze ze byłaś akurat u pediatry i sprawdziła! Biedny maluszek.. u nas w przychodni nie ma pediatry do odwołania żadnego i nawet szczepień nie robią.. ciekawe ile to potrwa :/

Luiska trzymaj się :( wiem przez co przechodzisz.. jak mały spi to tez spij żeby się zregenerować..
Dostaliśmy krople do uszow z antybiotykiem
 
Kurcze my wizyte u pediatry mamy dopiero po 6 listopada przy okazji szczepienia, wcześniej mnie pewnie nie przyjmie bo u nas przychodnia na pół gwizdka pracuje, a ciekawe czy u mojego wszystko dobrze :(
Dziewczyny wasze starsze pociechy ogladaja normalnie tv przy maleństwach??
 
Dziewczyny, była u nas położna i zaproponowała, żebym od dziś karmiła tylko mm, zwiększyła dawke mleka do 160ml. Swoje mleko póki co mrozić. I obserwować małego do soboty wieczora. Mówi, że moze on jest po prostu głodny i dlatego tak się zachowuje... Sama nie wiem, chyba widzi, ze ja już wrak człowieka jestem i stara się pomóc. A jest po 60tce, więc doswiadczenie ma... Spróbuję...
 
Luiska to ładnie przybiera, ciekawe jak mój przybrał po weekendzie mam mieć położną i będziemy ważyć ;) mój dzisiaj przy każdym karmieniu się krztusi, wczoraj i przez noc był z tym spokój a teraz znowu :(
 
Luiska ja mam wagę w domu od koleżanki i dziś 3500g, przegoniliście nas:D idzie jak burza Twój mały:) ciekawe czy zmiana na mm pomoże, trzymam kciuki!
 
Luiska ja mam wagę w domu od koleżanki i dziś 3500g, przegoniliście nas:D idzie jak burza Twój mały:) ciekawe czy zmiana na mm pomoże, trzymam kciuki!

Twoja też ślicznie rośnie! Tym bardziej, że tylko piersia karmisz! ♥️
Powiem Wam dziewczyny, że ja już psychicznie mam dość, jak on tak wyje i nie da się go uspokoić. Jak się okaże, ze to moje mleko mu nie służyło, albo musi po prostu wiecej mm dostać, to trudno, nie mogę go głodzić ani dawać mleka, które go męczy później. Ale jak to nie to, to oszaleję chyba.

Mama chlopaków, u nas to samo z krztuszeniem, czkawka wiecznie i ulewanie
 
Dziewczyny, była u nas położna i zaproponowała, żebym od dziś karmiła tylko mm, zwiększyła dawke mleka do 160ml. Swoje mleko póki co mrozić. I obserwować małego do soboty wieczora. Mówi, że moze on jest po prostu głodny i dlatego tak się zachowuje... Sama nie wiem, chyba widzi, ze ja już wrak człowieka jestem i stara się pomóc. A jest po 60tce, więc doswiadczenie ma... Spróbuję...
Będziesz miała czas na odciaganie? Ja tak robię i jest bardzo ciężko
 
reklama
Dziewczyny, była u nas położna i zaproponowała, żebym od dziś karmiła tylko mm, zwiększyła dawke mleka do 160ml. Swoje mleko póki co mrozić. I obserwować małego do soboty wieczora. Mówi, że moze on jest po prostu głodny i dlatego tak się zachowuje... Sama nie wiem, chyba widzi, ze ja już wrak człowieka jestem i stara się pomóc. A jest po 60tce, więc doswiadczenie ma... Spróbuję...
Ja właśnie z tego powodu od jakiegoś czasu zastanawiam się czy nie przejść na mm ale szkoda mi małego
 
Do góry