reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

agaaa1990, Myślę że może to być zapalenie pęcherza. A może z cewki moczowej?
Ja mam bardzo ciemny mocz, piję 2 litry wody dziennie, mimo to mam wrażenie nieraz, że jakiś taki pomaranczowy kolor moczu. W dzień chce mi się mocno siku , ale robię nieduże ilości, a w nocy co 1-1.5h sikam bardzo duże ilości za każdym razem.

Ana1992, dziękujęmy i daj znać co tam jutro na wizycie Wam powiedzieli :)
 
reklama
U mnie dzis byla położna, jak jej powiedziałam, że boli mnie krocze tak, że ciężko chodzić/siedzieć/obracać się na boki w czasie snu i dodatkowo czuję bóle podbrzusza jak na okres czasami to stwierdziła, że mam sie nastawiać na poród przed 17 września 🙈 zobaczymy czy ma rację i coś się zacznie, czy wytrzymam do tego terminu cc 🤷‍♀️
 
agaaa1990, Myślę że może to być zapalenie pęcherza. A może z cewki moczowej?
Ja mam bardzo ciemny mocz, piję 2 litry wody dziennie, mimo to mam wrażenie nieraz, że jakiś taki pomaranczowy kolor moczu. W dzień chce mi się mocno siku , ale robię nieduże ilości, a w nocy co 1-1.5h sikam bardzo duże ilości za każdym razem.

Ana1992, dziękujęmy i daj znać co tam jutro na wizycie Wam powiedzieli :)

No ja tak samo w nocy mega duże ilości sikam aż się zastanawiałam skąd to się bierze aż tyle nie pije na wieczór. No nic powtórzę jutro badanie i się zobaczy co lekarz na to. O ile zdążę bo to już 38+5 😬
 
No ja tak samo w nocy mega duże ilości sikam aż się zastanawiałam skąd to się bierze aż tyle nie pije na wieczór. No nic powtórzę jutro badanie i się zobaczy co lekarz na to. O ile zdążę bo to już 38+5 😬

Może jak leżymy w nocy, to pęcherz mniej jest naciskany przez dziecko i łatwiej się w nim zbiera mocz? 🤔😆

NieZadowolona, To położna trochę Ci namieszała w głowie co? 🙈
 
U mnie dzis byla położna, jak jej powiedziałam, że boli mnie krocze tak, że ciężko chodzić/siedzieć/obracać się na boki w czasie snu i dodatkowo czuję bóle podbrzusza jak na okres czasami to stwierdziła, że mam sie nastawiać na poród przed 17 września 🙈 zobaczymy czy ma rację i coś się zacznie, czy wytrzymam do tego terminu cc 🤷‍♀️
Mnie boli kroczę i plecy taki ból idący przez kręgosłup kroczę i uda 🙉 od jakiś dwóch tygodni najbardziej w nocy mi mówią położne chodzić chodzić i jeszcze raz chodzić jak chcesz urodzić 😂 bo wtedy szyjka zaczyna się szybciej skracać ale my się szykujemy do porodu siłami natury chodzę do dziesięciu kilometrów dziennie 😜 i powiem że wcześniej aż tak mały nie napierał było czuć nieźle ale teraz jak główką napiera jak idę to się w pół można zgiąć potrafi zaboleć 😅 ale myślę że może to szyjka się skraca i coraz bardziej to czuję🤔 mam taką nadzieję 😍🥰 powodzenia w razie co daj nam znać 🙏😊
 
A jak Wasze maluszki- wiercą się bardzo? :) mój raczej jest dość aktywny ;)
Mój jest mniej aktywny 🤔 ale dalej nieźle się wierci i kręci ale już jest duży i miejsca nie ma ja też to dojść mocno odczuwam często tak się wierci że cały brzuch zmienia kształt taką kulę na brzuchu widzę i się zastanawiam czy to pupa czy główka 😅😊 już czekam na ten poród i do czekać się nie mogę aż go zobaczymy 😍🥰🙏
 
Dziewczyny czy wy też macie tak dużo śluzu?? Mnie dziś zalewa, non stop mam mokro. Zastanawiam się czy to jakis objaw zbliżającego się porodu i jestem przerażona bo przecież mały taki malutki według gina :0
 
reklama
Dziewczyny czy wy też macie tak dużo śluzu?? Mnie dziś zalewa, non stop mam mokro. Zastanawiam się czy to jakis objaw zbliżającego się porodu i jestem przerażona bo przecież mały taki malutki według gina :0

Ja mam też dużo, od może 2tygodni. Taki mleczny. I mam tak jak Ty, że modlę się, żeby mój jeszcze posiedział w brzuchu i sobie rósł.
 
Do góry