reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Ja jestem śpiącą non stop a nocami spać nie mogę, chyba ze stresu :( wczoraj też za dużo się nie udzielałam tutaj bo głowa mi pękała cały dzień, mąż mnie wyganiał żebym się przespała a ja zasnąć nie mogłam. Dzisiaj o 15:30 wizyta, trzymajcie kciuki za nas ;)

To chyba coś musi w tym być, ja też się nieraz męczę w nocy, w dzień jestem śpiąca. A od wczoraj ból głowy.

Ja mam dziś o 14.30 wizyte, więc jestem też myślami z Tobą i Sopek 😘 a po wizytach zdamy sobie relacje 😊
 
reklama
Cześć dziewczyny. Nie mogłam nadrobić zaległości w czytaniu takie aktywne tu jesteście[emoji6]. Ja jutro kładę się do szpitala na Polna w Poznaniu na wywołanie porodu. Jestem przerażona, trzymajcie kciuki. Wiecie co jeszcze.... Mam taką wielka walizę,boję się że pomyśla,ze chce tam zamieszkać....[emoji57][emoji15]
 
Cześć dziewczyny. Nie mogłam nadrobić zaległości w czytaniu takie aktywne tu jesteście[emoji6]. Ja jutro kładę się do szpitala na Polna w Poznaniu na wywołanie porodu. Jestem przerażona, trzymajcie kciuki. Wiecie co jeszcze.... Mam taką wielka walizę,boję się że pomyśla,ze chce tam zamieszkać....[emoji57][emoji15]
Oj nie zazdroszczę😟 ja właśnie mam nadzieję że mnie to ominie jutro termin ale lekarz powiedział że będą czekać do dwóch tygodni po terminie 😬 ale mam nadzieję że sam się zacznie 😊 bo już zmęczona jestem troszkę 😘 też mam mega walizkę 😅będzie dobrze dasz radę będziemy trzymać kciuki widocznie bobaskowi wygodnie u mamy w brzuchu😊 jak będziesz jakiś czas po daj znać 😘
 
Hej Dziewczyny, czy Wy też jesteście takie śpiące ciągle? 🥴
Macie sposoby na ból głowy? Męczy mnie od wczoraj ból skroni, czoła i boki głowy 🤕 W nocy musiałam już wziąc paracetamol, bo się spać nie dało, ale on mi pomaga na 4h i znów boli. Przed ciążą często bolała mnie głowa, ibuprofen400 zawsze mi pomagał.
Buziaki 😚
Oj tak, senność też mnie dopadła, już od jakiś 2 tygodni :(

Ja jestem śpiącą non stop a nocami spać nie mogę, chyba ze stresu :( wczoraj też za dużo się nie udzielałam tutaj bo głowa mi pękała cały dzień, mąż mnie wyganiał żebym się przespała a ja zasnąć nie mogłam. Dzisiaj o 15:30 wizyta, trzymajcie kciuki za nas ;)
Trzymam kciuki! ❤ czekamy na wiadomości ❤
To chyba coś musi w tym być, ja też się nieraz męczę w nocy, w dzień jestem śpiąca. A od wczoraj ból głowy.

Ja mam dziś o 14.30 wizyte, więc jestem też myślami z Tobą i Sopek 😘 a po wizytach zdamy sobie relacje 😊


Trzymam kciuki ❤ daj znać po wizycie jak tam 😍
Cześć dziewczyny. Nie mogłam nadrobić zaległości w czytaniu takie aktywne tu jesteście[emoji6]. Ja jutro kładę się do szpitala na Polna w Poznaniu na wywołanie porodu. Jestem przerażona, trzymajcie kciuki. Wiecie co jeszcze.... Mam taką wielka walizę,boję się że pomyśla,ze chce tam zamieszkać....[emoji57][emoji15]
Powodzenia ❤❤❤ a walizkę też mam wielką 😅😅
 
Dariaa89 trzymamy kciuki żeby poszło szybko i sprawnie!
Ja już po wizycie, wszystko ok mała wazy jakieś 2700g, mam 2 cm rozwarcia ale w pierwszej ciazy z 3cm chodziłam cały miesiąc wiec się nie nastawiam na nic;)
Tez dziś miałam bezsenna noc i czuje się taka nie do życia ze masakra..
Dobrze, że wszystko jest w porządku ❤ pozostaje czekać, aż cos sie zacznie dziać 😁
 
Daria, oczywiście trzymamy kciuki! Daj znać po wszystkim, jak już nabierzesz sił! Myślimy o Tobie ciepło! 😘

Sopek, ekstra że dzidziuś tak fajnie rośnie! Jak jeszcze wytrzymasz trochę z tym rozwarciem, to dobijecie na pewno do 3kg , jak nie lepiej💪💪

Też się zastanawiam co z wielkością walizki. Muszę wziąć tylko ubrania dla siebie, ręczniki i kosmetyki. A dla dziecka tylko ciuszki na wyjście ze szpitala. Resztę zapewnia szpital. Ale liczę na pokój rodzinny (o ile będzie wolny) i nie wiem,czy pakować męża do mojej walizki,czy w osobną torbę 🤔

Ja właśnie z wanny wyszłam, jejku jaką jogę przez depilację miałam 😅🙈 ale staram się jakoś po omacku ogolić tam na dole, jak mam wizytę u gina 😂
 
Luiska:) - ja zawszę przed prysznicem kładę krzesełko siadam z lustrem i depiluje się 😅😂🤣 bo w każdej chwili mogę zacząć rodzić i chce być gotowa 😅 dobrze że daję radę sama bo bratową mąż musiał golić bo miała taki ogromny brzuch i nie bez powodu bo urodziła 4200 🙉😂😜
 
Ja mam duży prysznic więc po prostu w nim siadam i golę się na oślep 😂 kilka razy zawołałam męża, żeby mnie wyręczył, ale on był tak przerażony, że zrobi mi krzywdę, że trwało to zdecydowanie za długo 😂😂😂 więc radzę sobie jeszcze jakoś sama 😁 a obwód brzuszka mam obecnie 103cm 😊
 
reklama
Dariaa89 trzymamy kciuki żeby poszło szybko i sprawnie!
Ja już po wizycie, wszystko ok mała wazy jakieś 2700g, mam 2 cm rozwarcia ale w pierwszej ciazy z 3cm chodziłam cały miesiąc wiec się nie nastawiam na nic;)
Tez dziś miałam bezsenna noc i czuje się taka nie do życia ze masakra..
To malutka już duża. Termin się zbliża to może nie będziesz długo czekać skoro już 3cm😉
 
Do góry