reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Mam chyba dwa na udzie i kilka na boczkach. Na szczęście nie jakieś duże. Za to najbardziej ucierpiały piersi... Ale jeszcze 11 dni do cc, więc może się ich pojawić więcej. Nie wiem od czego to zależy tak naprawdę, moja mama i siostra mają całe brzuchy w rozstępach (siostra to nawet je ma pod kolanami). Może mnie to ominie, ale póki co staram się tym nie cieszyć jeszcze 😅
No mam nadzieję że cię ominą 😊 no widzę że dużo kobiet nie ma aż tyle a ja tak jak twoja siostra pewnie i więcej mam nawet na ramionach przytyłam sporo ale nie jakoś mega 😅 no cóż to nie jest najważniejsze w końcu zbledną 🙈
 
reklama
A czy puchnę wam nogi? Ja od dwóch dni nie mogę butów ubrać😉
Ja od trzech miesięcy jestem jak gąbka w dwa tygodnie potrafiłam 3 kg przytyć 😅🙈 położona mówiła że woda mi się bardzo odkłada na całym ciele a stopy i dłonie to serdelki do tego co chwilę drętwieją już dawno nie noszę większości butów 🙄 myślę że to też przez te upały ale dwa dni do terminu myślę że do tygodnia po terminie może w końcu urodzę 😅
 
Ja od trzech miesięcy jestem jak gąbka w dwa tygodnie potrafiłam 3 kg przytyć 😅🙈 położona mówiła że woda mi się bardzo odkłada na całym ciele a stopy i dłonie to serdelki do tego co chwilę drętwieją już dawno nie noszę większości butów 🙄 myślę że to też przez te upały ale dwa dni do terminu myślę że do tygodnia po terminie może w końcu urodzę 😅
O matko aż tyle się z tym meczysz😐 to mnie dopiero teraz dopadlo no ale do terminu mam trochę dłużej bo do 27.09😅
 
No mam nadzieję że cię ominą 😊 no widzę że dużo kobiet nie ma aż tyle a ja tak jak twoja siostra pewnie i więcej mam nawet na ramionach przytyłam sporo ale nie jakoś mega 😅 no cóż to nie jest najważniejsze w końcu zbledną 🙈
Ja jestem 16kg na plusie póki co.

A czy puchnę wam nogi? Ja od dwóch dni nie mogę butów ubrać😉

Nawet nie. Może trochę w kostkach. Ale obrączkę ściągnęłam już dawno i nie dałabym rady jej teraz założyć 😅
 
Gunka-No nie stety 🙄jak zaszłam w ciążę myślałam że nie przytyję zbyt dużo nie będę mieć rozstępów ominie mnie puchnięcie 🙈A właśnie tego wszystkiego w nadmiarze dostałam 😅
Niezadowolona25- ja 19 kilo przytyłam teraz już mnie nie ważą pewnie 20 będzie na początku ciąży 75-76 kg miałam ale mam 175 cm i zawsze zbitą sylwetkę miałam więc tak tej wagi nie widać ale nigdy tak blisko setki nie byłam 🤣😅
 
Gunka-No nie stety 🙄jak zaszłam w ciążę myślałam że nie przytyję zbyt dużo nie będę mieć rozstępów ominie mnie puchnięcie 🙈A właśnie tego wszystkiego w nadmiarze dostałam 😅
Niezadowolona25- ja 19 kilo przytyłam teraz już mnie nie ważą pewnie 20 będzie na początku ciąży 75-76 kg miałam ale mam 175 cm i zawsze zbitą sylwetkę miałam więc tak tej wagi nie widać ale nigdy tak blisko setki nie byłam 🤣😅
Ja na chwile obecna mam 13.5kg. Ale gdzie tam jeszcze do końca😞🙃
 
Mi też stopy spuchły i dłonie. Raczej klapki czy sandały dalej noszę, jak wychodzę z domu. Dziś wcisłam się w adidasy, ale gniotły mocno. A dłonie nie są mega grube, ale pierscionków bym już nie dała rady założyć. Mam 14kg na plusie. Teoretycznie termin na 22.9, także jeszcze na pewno przytyję.
 
Mi też stopy spuchły i dłonie. Raczej klapki czy sandały dalej noszę, jak wychodzę z domu. Dziś wcisłam się w adidasy, ale gniotły mocno. A dłonie nie są mega grube, ale pierscionków bym już nie dała rady założyć. Mam 14kg na plusie. Teoretycznie termin na 22.9, także jeszcze na pewno przytyję.
Teraz to już chyba nie za wiele😉 zostało Ci 2tyg
 
reklama
Oj jak Was czytam to nie mam na co narzekać zupełnie, ani rozstępów nie mam (w zadnej ciazy nie miałam) , nie spuchłam uff ;) czuje się na prawde swietnie. Do terminu 17 dni.. w kazdym razie dziewczyny mamy już wrzesien :) czas leci jak szalony wiec raz dwa wszystkie się rozpakujemy i będziemy mogły cieszyć się dzieciaczkami :) ja już się doczekać nie mogę aż zobaczę małą:) choć strach tez jest wiadomo. No i będzie tęsknota za dziećmi Jak będę w szpitalu.. oby krótko nas trzymali. Dam znać co jutro po wizycie :)
 
Do góry