reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Nadrabiam dzisiaj czytaniem co u Was słychać ;) Mam nowego operatora i problemy z internetem....
Ja też mam nieprzyjemne kłucia, zwlaszcza podczas stania lub chodzenia. Do tego zgaga i w nocy coraz trudniej pozycje do spania znaleźć, nie mówiąc juz o wstawaniu do łazienki co 1-2 h:D
Znieczulenia zewnatrzoponowego obawiam sie troche, z uwagi na problemy z kręgosłupem, a to co piszecie nie zachęca też.
Po ostatniej wizycie u gin. wyszło, ze maluch waży tyle samo (błąd pomiaru chyba byl wczesniej albo nie wiem co), czyli ok 3500 g, a zatem poród sn, bo nie ma wskazań do cc teraz:) Za tydzień teoretycznie poród o_O
 
Też mam takie kłucia i zazwyczaj mały wtedy się mocno wierci i przepycha. Też wtedy aż zaciskam nogi takie to nieprzyjemne uczucie. Mi wczoraj położna mówiła że długo mój gin zwleka z cc, mam mieć w 39tc
 
Też miewam takie kłucia a nieraz w pośladku tak mnie strzeli prądem idzie szału dostać 😜
Biegunka od 3 dni, jestem wykończona jeszcze przesilenie jesienne dzięki któremu sama nie wiem czego chcę.
Zgaga to koszmar zwłaszcza że ciągle chce mi się pić i jak wstaję siku w nocy to piję wodę bo mnie na maksa suszy a później jak się kładę to zgaga i ulewanie 🤦🏻‍♀️

Oby jak najszybciej ten poród się rozkręcił bo wykituje mam dość bycia marudną babą którą wszystko boli i doskwiera 😜

Jutro KTG, mierzenie i ocena szyjki. Oby było ku porodowi 🤞
 
No właśnie tymi wymiotami, bólem głowy i ogólnie że się gorzej do siebie dochodzi :( też słyszałam po pierwszym porodzie jak na sali obok dziewczyna wymiotowała po ogólnym znieczuleniu ale to chyba pierwszy taki odruch, potem śmigała tak jak ja :)
Ale po ZZO też jest całe mnóstwo skutków ubocznych. To raczej zalezy od chwili, nawet nie od człowieka bo znajoma miała 3 razy ZZO i 2 bezproblemowe a po 3 czuła się jak ja po ogólnym.
Trzeba się pozytywnie nastawić i tyle :D
 
Też miewam takie kłucia a nieraz w pośladku tak mnie strzeli prądem idzie szału dostać 😜
Biegunka od 3 dni, jestem wykończona jeszcze przesilenie jesienne dzięki któremu sama nie wiem czego chcę.
Zgaga to koszmar zwłaszcza że ciągle chce mi się pić i jak wstaję siku w nocy to piję wodę bo mnie na maksa suszy a później jak się kładę to zgaga i ulewanie 🤦🏻‍♀️

Oby jak najszybciej ten poród się rozkręcił bo wykituje mam dość bycia marudną babą którą wszystko boli i doskwiera 😜

Jutro KTG, mierzenie i ocena szyjki. Oby było ku porodowi 🤞

Mnie biegunki (lbo raczej taki miekki wodnisty stolec) męczy już chyba od miesiąca. A jak pomieszam owoce, jogurty i coś tłustego, to kilka razy dziennie 🙈 ale chyba lepsze to niż zaparcia.
A na kiedy masz termin? Daj znać po wizycirle jutro ;)
 
reklama
Dziewczyny, pisałyśmy już wcześniwj o tym twardnięciu brzucha/stawianiu się macicy. Ja miałam kilka tygodni takich, że taki skurcz bezbolesny trwał kilkadziesiąt senkund i pojawiał się kilkanaście razy dziennie. Od paru dni mam to co kilka minut i dalej bezbolesne, ale jeden trwa kilka minut i czuje jakbym zakwasy po tym miała na górze brzucha.
I teraz moje pytanie- wiecie jak wpływa to na nasze maluszki? Czy one jakoś odczuwają te skurcze?

Miłej i spokojnej niedzieli 🌺♥️
 
Do góry