reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Ja mam przepowiadające bolesne, dla mnie nowość bo we wcześniejszych ciążach nie bolały a w tej są bolesne.. kupiłam majtki sexi z siatki Poporodowe, podpaski, ostatnie rzeczy dla dziecka i ogarnęło mnie przerażenie ;) już bym chciała być po i cieszyć się dzidziusiem :) pewnie zreszta jak każda z nas :)

Ja podobnie z tymi zakupami. Jutro prasuję ostatnie ciuszki małego. Ogromniaste podpaski już mam, tylko majtki siateczkowe muszę kupić. I też mnie to przeraziło, że już coraz bliżej :)
W środe masz kolejną wizytę i "pomiary" maluszka? Bo ja jutro i sie modlę, żeby był postęp :)
 
reklama
Luiska w czwartek mam, myślałam ze środa ale się pomyliłam bo w środę mam dentystę :D Daj znać jutro , trzymam kciuki :)

Dziękuję, dam znać :)
A do dentysty też chyba jutro podjadę jeszcze się zapisać.

Dziewczyny kupujecie ciuszki w rozmiarze 50? Bo ja kupowałam wszystko od 56 i teraz sie zastanawiam, czy mniejsze też kupić?
 
Dziękuję, dam znać :)
A do dentysty też chyba jutro podjadę jeszcze się zapisać.

Dziewczyny kupujecie ciuszki w rozmiarze 50? Bo ja kupowałam wszystko od 56 i teraz sie zastanawiam, czy mniejsze też kupić?
Może poczekaj z tymi ciuszkami do jutra😉 bo po wizycie maga okazać się niepotrzebne😉 ja mam kilka sztuk po córce ale ona urodziła się z waga 2kg... Ale szybko z nich wyrosła
 
Moje dzieci się rodziły duże 3740 i 4000 także 50 i 56 już było małe na starcie. Ja mam większość 62 kilka 56. Teraz ma być mniejsza dzidzia prognozuje na 3300 ale zobaczymy. Oby to może będzie lżejszy poród 🙈 termin na 10 września. A w sobotę to nie jeszcze 6 urodziny synka oby wcześniej mnie nie wzięło bo będę musiała imprezę odwołać dopiero by był zawiedziony. Z jednej strony oczywiście że chciałabym już urodzić ale wiem jak on odlicza dni do swoich urodzin więc mogę jeszcze poczekać 🤗 A tak szczerze mówiąc mam przeczucie że urodze między 8 a 12 września. Jakoś tak mi się wydaje od początku zobaczymy czy mnie nie zawiedzie hehe
 
Hej, jestem po badaniach. Mały podrósł do niecałych 2200g. (Dziś mam 36tc). Przepływy ok. Lekarka mówiła, że raczej 4tyg.do terminu nie dotrwam, raczej dostane szybciej skurczy, co uznała po stanie łożyska.
Dziś badała mnie inna lekarka, niż do tej pory. Ta stwierdziła, że mały ma za krótką kość udową. Ja zwariuje. Ciągle było, że brzuch mały, a ta dziś z ta kością wyskoczyła. Jestem już cała w nerwach 😥
Za 2 tyg.ponowna kontrola.
 
Sopek, Luiska

Dawajcie znać po wizytach jak tam wasze maluchy
Hej, jestem po badaniach. Mały podrósł do niecałych 2200g. (Dziś mam 36tc). Przepływy ok. Lekarka mówiła, że raczej 4tyg.do terminu nie dotrwam, raczej dostane szybciej skurczy, co uznała po stanie łożyska.
Dziś badała mnie inna lekarka, niż do tej pory. Ta stwierdziła, że mały ma za krótką kość udową. Ja zwariuje. Ciągle było, że brzuch mały, a ta dziś z ta kością wyskoczyła. Jestem już cała w nerwach 😥
Za 2 tyg.ponowna kontrola.
Nie denerwuj się napewno jest wszystko dobrze... w końcu mały przybrał chyba od ostatniej wizyty dość sporo 😉
 
reklama
Hej, jestem po badaniach. Mały podrósł do niecałych 2200g. (Dziś mam 36tc). Przepływy ok. Lekarka mówiła, że raczej 4tyg.do terminu nie dotrwam, raczej dostane szybciej skurczy, co uznała po stanie łożyska.
Dziś badała mnie inna lekarka, niż do tej pory. Ta stwierdziła, że mały ma za krótką kość udową. Ja zwariuje. Ciągle było, że brzuch mały, a ta dziś z ta kością wyskoczyła. Jestem już cała w nerwach 😥
Za 2 tyg.ponowna kontrola.
A o ile za krótka ta kość udowa? Miałaś robione wcześniej testy pappa i nifty? Pewnie wszystko będzie dobrze ale 2200 to jednak troszkę mało jak na 36 tydzien
 
Do góry