reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dziewczyny, czy tylko ja słyszę ciągle, że jestem wielka/gruba?
Mam 157cm, przed ciążą było 56kg teraz mam 65kg. Dzisiaj 25+1tc.
I kto by mnie nie spotkał to mówi mi, że jetsem gruba, juz mam tego dość :dry::crazy:
 
reklama
Dziewczyny, czy tylko ja słyszę ciągle, że jestem wielka/gruba?
Mam 157cm, przed ciążą było 56kg teraz mam 65kg. Dzisiaj 25+1tc.
I kto by mnie nie spotkał to mówi mi, że jetsem gruba, juz mam tego dość :dry::crazy:
Co z tymi ludźmi? Nie jesteś gruba tylko w ciąży. Ty kiedyś schudniesz, a słoma w butach ludziom zostanie na zawsze!
 
Dziewczyny, czy tylko ja słyszę ciągle, że jestem wielka/gruba?
Mam 157cm, przed ciążą było 56kg teraz mam 65kg. Dzisiaj 25+1tc.
I kto by mnie nie spotkał to mówi mi, że jetsem gruba, juz mam tego dość :dry::crazy:
Nie ma co sie tym przejmować, z tego co słyszę dookoła po ciąży szybko gubi sie kilogramy. Poza tym to przeciez ciąża, każda jest inna, inaczej wygląda przybieranie na wadze itd. Ja jestem w 27 tyg. + 5 i mam juz 1 metr w obwodzie brzucha😅 aż boję sie pomyśleć co będzie później. Ja ok. 3 kg schudlam w I trymestrze przez mdlosci, a teraz powoli nadrabiam i juz kilka kg na plusie jestem i widzę, że oprócz brzucha idzie też w biodra i uda. To naturalne przecież...
Jeśli ludzie mówią coś takiego żartobliwie albo w przyjaznej formie typu "wielorybciu" to ok (ja sie przyzwyczaiłam i sama żartuję z tego). A jeśli to złośliwie czy na poważnie to olałabym, nie warto tracić czasu i nerwów na głupotę ludzi.
 
To ja mam odwrotnie..., mi mija mama powiedziała, że za mało jem, bo przytyłam 5kg do 26tc. Mąż za to mówi, że grubasek jestem :) ale pieszczotliwie :) reszta nic nie mówi. Ważę 65kg przy 160cm.

Nie przejmujcie się kg, to zejdzie. Zresztą zdrowie Twoje i Maluszka najważniejsze.
 
Powoli ale do przodu ;p start 3 trymestru i młody jak na złość szuka nowego miejsca, wszędzie mnie rwie dzisiaj. Chyba trzeba się nastawić na niespokojne nocki...
 
U mnie 28 tydz. + 6 dzień, Maluch ważył kilka dni dni temu prawie 1,5 kg :D od ostatniej wizyty w 25 tygodniu praktycznie podwoił masę;)
Poza tym powoli do przodu. U mnie ostatnio wyszły za wysokie wyniki krzywej cukru, na czczo ok, ale po 2 h wypicia glukozy wynik powyżej 160 mg... Do diabetologa muszę zapisać się, a na razie ograniczam cukier w diecie.
Skraca mi sie też szyjka macicy, niby nadal jest w porządku, bo ma 30 mm, ale polecialo mi 6 mm w ciągu ostatnich 3 tygodni, więc muszę więcej uważać i wypoczywać 😒
 
reklama
U mnie dziś ciężki dzień.Rano tak się zakrztusiłam wodą,aż mnie zatkało i nie mogłam oddychać.Teraz po obiedzie mdli mnie i chyba się przywitam z muszlą.Ogólnie i ciężej dziś oddycha.Mam nadzieję że jutro będzie lepiej.
 
Do góry