reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Hej, u mnie waga też podskoczyła bo jakieś 6 kg, tydzień 26 + 4, ale normalnie ważę mało więc to nie szkodzi. Właśnie siedzę na krzywej cukrowej i zdziwiłam się ponieważ pomiar z palca na czczo pokazał 90 - ledwo się w normie mieszcze, no nic zobaczymy co wyjdzie.
 
Muszę się poradzić bo zaczynam się niepokoić trochę [emoji52] moja dzidzia bardzo wcześnie zaczęła się dużo ruszac, już w 15 tygodniu czułam wyraźnie jej ruchy, teraz jestem 23+5 a od 3 dni kopie mnie tak mocno, non stop, rozpycha się, mam wrażenie że jest jej tam bardzo źle, niewygodnie, czy coś się dzieje. Wiem że ruchy dziecka to zawsze powód do radości, przynosi ulgę że z dzieckiem Wszystko okej, ale po 3 dniach intensywnego mocnego kopania, które nie daje mi spać ani nawet leżeć, zaczyna przychodzić mi do głowy pomysł że próbuje mi w ten sposób powiedzieć że coś złego się dzieje. Napiszcie co o tym myślicie [emoji849]
A myślałam że moja córa jest ruchliwa. Okazuje się że są większe łobuziaki[emoji3]. Jeśli lekarz ci powiedzila już wcześniej że maleństwo jest ruchliwe to widocznie taka jego natura. To fakt że czytalam gdzieś że jeśli nagle dziecko zaczyna bardzo intensywnie się ruszać to może coś się dziać, ale u ciebie robi to często, więc wydaje mi się że jest ok. Zawsze moja położna mówi, że najważniejszy jest mój spokój i jak coś mnie męczy to zawsze do niej mogę zadzwonić, albo do lekarza prowadzącego.
 
Przy okazji jak już zaglądam, zapytam was dziewczyny o wasze doświadczenie. Od kilku dni jak wstaje w nocy do łazienki i później już rano moje kobiece narządy są tak obolale jakby ktoś mnie skopał. Czy wy też tak macie? Pytam bo przede mną jeszcze kawałek ciąży a muszę uważać bo szyjka mi się skraca za szybko. Nie wiem czy to kolejny urok ciąży czy coś że mną nie tak.
 
Przy okazji jak już zaglądam, zapytam was dziewczyny o wasze doświadczenie. Od kilku dni jak wstaje w nocy do łazienki i później już rano moje kobiece narządy są tak obolale jakby ktoś mnie skopał. Czy wy też tak macie? Pytam bo przede mną jeszcze kawałek ciąży a muszę uważać bo szyjka mi się skraca za szybko. Nie wiem czy to kolejny urok ciąży czy coś że mną nie tak.
Ja mam tak samo ☺️ Dokładnie - uczucie jakby skopane 😂
 
Muszę się poradzić bo zaczynam się niepokoić trochę 😐 moja dzidzia bardzo wcześnie zaczęła się dużo ruszac, już w 15 tygodniu czułam wyraźnie jej ruchy, teraz jestem 23+5 a od 3 dni kopie mnie tak mocno, non stop, rozpycha się, mam wrażenie że jest jej tam bardzo źle, niewygodnie, czy coś się dzieje. Wiem że ruchy dziecka to zawsze powód do radości, przynosi ulgę że z dzieckiem Wszystko okej, ale po 3 dniach intensywnego mocnego kopania, które nie daje mi spać ani nawet leżeć, zaczyna przychodzić mi do głowy pomysł że próbuje mi w ten sposób powiedzieć że coś złego się dzieje. Napiszcie co o tym myślicie 🙄
A kiedy masz wizytę u lekarza? :)
Spokojnie, skoro na polowkowych powiedzieli, że dziecko jest ruchliwe to widocznie taka jego natura :) u mnie np 24+4 a córcia taka spokojna, że czasem zapominam, że tam jest. Ale lekarze mówią, że jest ok, a ruchami mam się zacząć interesować dopiero po 28tc. Teraz jak ją czuć chociaż raz dziennie to się nie przejmować :)
 
Muszę się poradzić bo zaczynam się niepokoić trochę 😐 moja dzidzia bardzo wcześnie zaczęła się dużo ruszac, już w 15 tygodniu czułam wyraźnie jej ruchy, teraz jestem 23+5 a od 3 dni kopie mnie tak mocno, non stop, rozpycha się, mam wrażenie że jest jej tam bardzo źle, niewygodnie, czy coś się dzieje. Wiem że ruchy dziecka to zawsze powód do radości, przynosi ulgę że z dzieckiem Wszystko okej, ale po 3 dniach intensywnego mocnego kopania, które nie daje mi spać ani nawet leżeć, zaczyna przychodzić mi do głowy pomysł że próbuje mi w ten sposób powiedzieć że coś złego się dzieje. Napiszcie co o tym myślicie 🙄
Kochana mój synek cała ciążę tak się ruszał że aż mnie bolało, brzuch wyginął się w stożek 😂 a na ktg trzeba klikać w guzik jak się dziecko rusza i miałam przez to czarny zapis zawsze 😂 usłyszałam od lekarza że taka jego natura i będę go na smyczy prowadzała jak się urodzi 😂 potrafił kopnąć w pasy ktg i je przesunąć 🤦😲 teraz ma prawie 4 latka i taki żywioł z niego. Teraz w brzuszku córka i ta znów rzadko się rusza 🤷
 
reklama
Kochana mój synek cała ciążę tak się ruszał że aż mnie bolało, brzuch wyginął się w stożek 😂 a na ktg trzeba klikać w guzik jak się dziecko rusza i miałam przez to czarny zapis zawsze 😂 usłyszałam od lekarza że taka jego natura i będę go na smyczy prowadzała jak się urodzi 😂 potrafił kopnąć w pasy ktg i je przesunąć 🤦😲 teraz ma prawie 4 latka i taki żywioł z niego. Teraz w brzuszku córka i ta znów rzadko się rusza 🤷
O kurczę 🙈😂 to ja już się boje co będzie później z moją 😂 najważniejsze, że to normalne i nie mam powodów do obaw 🙈 Widocznie każde dziecko to inny charakter już od poczęcia 😊
 
Do góry