reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dziękuję za pamięć Kochana. Niestety tak jak myślałam. Właśnie ronię. Beta z 21 stycznia spadła do 15. Wczoraj plamienia i bole brzucha, dziś już krwawienie ale niewielkie, powoli zaczynam się oczyszczać, jeszcze wczoraj mdłości i ból piersi, dziś już tylko ból okresowy, ale silniejszy niż przy normalnej miesiączce. Hormony szaleją, generalnie smutek straszny bo to pierwsza ciąża, bardzo wyczekana. Mam już 36 lat, także... Podsumowując bylko to najszczęśliwsze 1,5 tygodnia w moim życiu. Wam życzę z całego serca przytulania swoich pociech we wrześniu, bardzo się cieszę jak czytam o Waszych serduszkach. Wiem, że i dla nas zaświeci słońce. Tylko jeszcze musimy poczekać. Buziaki

Trzymaj się kochana! Na pewno Ci ciężko, ale masz bardzo mądre podejście... trzymam za Was mocno kciuki i mam nadzieję, że jak najszybciej zobaczysz kolejne dwie kreski ❤
 
reklama
Wierzę że będzie dobrze szczególnie po moim przypadku. Mniej więcej w 4-5 tygodniu miałam plamienie 6 dni, normalna żywa krew, byłam przekonana że to okres, a jak zrobiłam test 3 tygodnie później to wyszły dwie kreski i okazało się. że to już 9 tydzień z om a to krwawienie to nie był okres tylko takie plamienie bardzo obfite.

Dzień dobry :) dziś rozpoczynam 7 tydzień!

Na weekend jedziemy do teściów, mam nadzieję że nie będą męczyć o ciążę bo jeszcze im nic nie powiemy...
A ja dziś 10 :)

Martamamaporazpierwszy ja też nie chce znać płci, ale mój chce bardzo. Przy pierwszym dziecku też nie wiedziałam, przy drugim lekarz się wygadał, taka zła byłam, cały czas mowił, że dziewuszka a na ostatnim usg, że jednak chłopak. Taka zla byłam, że o mało go nie pobiłam, bo przez te kilka miesięcy jednak się nastawiłam. Mnie wszystko jedno, wolę się nie nastawiać a ubranka można kupić uniwersalne, wszystkie dodatki jak już dzidzia będzie z nami :)
My też nie chcemy wiedzieć co będzie :) W pierwszej ciąży najpierw nie chciałam ale wytrzymałam do 13 tygodnia :D i lekarz nam powiedział. Teraz jest mi wszystko jedno, byle zdrowe :) Prawie wszystko mam po synku więc dzidzia goła chodzić nie będzie a jakby była dziewczynka to później się coś kupi.
 
Dziewczyny chodzicie do jednego lekarza? W pierwszej ciąży chodziłam prywatnie ale teraz planuję i prywatnie i na nfz żeby badania mieć za darmo.
 
Dzień dobry :) dziś rozpoczynam 7 tydzień!

Na weekend jedziemy do teściów, mam nadzieję że nie będą męczyć o ciążę bo jeszcze im nic nie powiemy...
Ja też dzis 7 zaczynam [emoji16] na jakim jesteś etapie bo nie kojarzę? Masz już serce? Ja badanie w 6t5d i brak serca miałam a kropek 2 mm miał. Lekarz mowi ze wszytsko w normie.
 
Dziewczyny chodzicie do jednego lekarza? W pierwszej ciąży chodziłam prywatnie ale teraz planuję i prywatnie i na nfz żeby badania mieć za darmo.
Ja mam 1. Chodze tylko do Lux Medu. Fajna opcja 2 lekarzy bo masz opinie 2 lekarzy też. Tykjo juz to pisałam ze jak to wtedy z kartami ciąży, będziesz mieć 2? Plus strata czasu na podwójne wizyty.
 
Ja mam 1. Chodze tylko do Lux Medu. Fajna opcja 2 lekarzy bo masz opinie 2 lekarzy też. Tykjo juz to pisałam ze jak to wtedy z kartami ciąży, będziesz mieć 2? Plus strata czasu na podwójne wizyty.
Ja będę chodzić do dwóch - w lux medzie żeby mieć badania i prywatnie. Niestety ci z lux medu mają tak słabe opinie że nie chciałabym im zawierzać... Np jak byłam z plamieniami i powiedziałam że mam zapalenie pęcherza i antybiotyk to tylko rzucił że z tym to nie do niego... Nie interesował się niczym prócz tego że plamilam.
 
Dziękuję za pamięć Kochana. Niestety tak jak myślałam. Właśnie ronię. Beta z 21 stycznia spadła do 15. Wczoraj plamienia i bole brzucha, dziś już krwawienie ale niewielkie, powoli zaczynam się oczyszczać, jeszcze wczoraj mdłości i ból piersi, dziś już tylko ból okresowy, ale silniejszy niż przy normalnej miesiączce. Hormony szaleją, generalnie smutek straszny bo to pierwsza ciąża, bardzo wyczekana. Mam już 36 lat, także... Podsumowując bylko to najszczęśliwsze 1,5 tygodnia w moim życiu. Wam życzę z całego serca przytulania swoich pociech we wrześniu, bardzo się cieszę jak czytam o Waszych serduszkach. Wiem, że i dla nas zaświeci słońce. Tylko jeszcze musimy poczekać. Buziaki
Przykro mi, myślę że sporo z nas wie co czujesz, ja za pierwszym razem bardzo się cieszyłam, że beta rośnie a dzień później krwawienie.. Tak jak już wcześniej pisałam, po poronieniu rosną szanse na kolejną zdrową ciąże, trzymamy za Ciebie kciuki [emoji8]
 
reklama
Do góry