reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Dziękuję za pamięć Kochana. Niestety tak jak myślałam. Właśnie ronię. Beta z 21 stycznia spadła do 15. Wczoraj plamienia i bole brzucha, dziś już krwawienie ale niewielkie, powoli zaczynam się oczyszczać, jeszcze wczoraj mdłości i ból piersi, dziś już tylko ból okresowy, ale silniejszy niż przy normalnej miesiączce. Hormony szaleją, generalnie smutek straszny bo to pierwsza ciąża, bardzo wyczekana. Mam już 36 lat, także... Podsumowując bylko to najszczęśliwsze 1,5 tygodnia w moim życiu. Wam życzę z całego serca przytulania swoich pociech we wrześniu, bardzo się cieszę jak czytam o Waszych serduszkach. Wiem, że i dla nas zaświeci słońce. Tylko jeszcze musimy poczekać. Buziaki

[emoji20] przykro mi [emoji20]
 
Wszytskie się tu zastanawiacie co będzie chłopak czy dziewczynka. Ja nie mam żadnych przeczuć i chciałam wiedzieć jak tylko będzie widać a mężus do mnie ze on nie chce wiedzieć. Woli mieć niespodziankę 😮 ktoś jeszcze chde czekać do porodu? Ja chyba nie wytrzymam 😂
Tyle że tak dziwnie potem. Jeśli chodzi o kupno ubranek czy tam dodatków..
 
Dziękuję za pamięć Kochana. Niestety tak jak myślałam. Właśnie ronię. Beta z 21 stycznia spadła do 15. Wczoraj plamienia i bole brzucha, dziś już krwawienie ale niewielkie, powoli zaczynam się oczyszczać, jeszcze wczoraj mdłości i ból piersi, dziś już tylko ból okresowy, ale silniejszy niż przy normalnej miesiączce. Hormony szaleją, generalnie smutek straszny bo to pierwsza ciąża, bardzo wyczekana. Mam już 36 lat, także... Podsumowując bylko to najszczęśliwsze 1,5 tygodnia w moim życiu. Wam życzę z całego serca przytulania swoich pociech we wrześniu, bardzo się cieszę jak czytam o Waszych serduszkach. Wiem, że i dla nas zaświeci słońce. Tylko jeszcze musimy poczekać. Buziaki
Przykro mi :( mam nadzieje, ze juz niedlugo szczescie znow do Was wroci!
 
Rany jaki mam straszny dzień. Dzisiaj 7+6 a brzuch mam jak w 4 miesiącu. Boli strasznie ale to chyba z nerwów. Powiedzieliśmy córce że będzie miała rodzeństwo. Rany jakie szlochy były że nie chce. Na mnie nawet nie chce patrzeć. Serce mi pęka. Mam nadzieję że szybko się przyzwyczai do tej myśli i zmieni zdanie.
A w jakim wieku jest córka? Moja ciągle się pyta kiedy będzie miała malutkiego dzidziusia w domu (jeszcze jej nie mówiliśmy) ale obawiam się że jak się urodzi to zmieni zdanie 🤣
 
Dzień dobry :) dziś rozpoczynam 7 tydzień!

Na weekend jedziemy do teściów, mam nadzieję że nie będą męczyć o ciążę bo jeszcze im nic nie powiemy...
 
Martamamaporazpierwszy ja też nie chce znać płci, ale mój chce bardzo. Przy pierwszym dziecku też nie wiedziałam, przy drugim lekarz się wygadał, taka zła byłam, cały czas mowił, że dziewuszka a na ostatnim usg, że jednak chłopak. Taka zla byłam, że o mało go nie pobiłam, bo przez te kilka miesięcy jednak się nastawiłam. Mnie wszystko jedno, wolę się nie nastawiać a ubranka można kupić uniwersalne, wszystkie dodatki jak już dzidzia będzie z nami :)
 
Tyle że tak dziwnie potem. Jeśli chodzi o kupno ubranek czy tam dodatków..
Cosmolady dobrze mówi, dodatki i ciuszki moim zdaniem właśnie najfajniejsze są te uniwersalne! Kwestia gustu oczywiście, ale rodzinkę zawczasu uprzedzę, że jak nam kupi różowiaste falbany dla dziewczynki albo niebieskie samochodziki dla chłopca, no to się delikatnie zdenerwuję. Jest tyle pięknych wzorów i kolorów...
Dzień dobry, ciężarówki😁
 
reklama
Do góry