reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

Mnie ostatnio herbata też śmierdziała, jakimś plastikiem. Ciagle glodna jestem, wkurza mnie to
Też głodna co chwile, aż się boję z jaką wagą skończę 😱 ostatnio przybrałam jakoś 20 kg.
A ja nic ciepłego nie mogę zjeść prócz zupy. W połowie dostaje mdłości i koniec z jedzeniem do wieczora... Żyję na jogurtach, zimnych sałatkach i ryżu. I lodach 😇 ale na szczęście zachcianki mam wymarzone - jabłka, avokado, pomidory i chleb na zakwasie z masłem 😜
Mmm przynajmniej masz zdrowe zachcianki :p
 
reklama
A ja nic ciepłego nie mogę zjeść prócz zupy. W połowie dostaje mdłości i koniec z jedzeniem do wieczora... Żyję na jogurtach, zimnych sałatkach i ryżu. I lodach [emoji56] ale na szczęście zachcianki mam wymarzone - jabłka, avokado, pomidory i chleb na zakwasie z masłem [emoji12]

Ooo to tak jak jaaa. Z obiadów tylko zupy inaczej niewiele zjem odrazu mi niedobrze 🤢
Moja zachcianka to bułka z twarogiem rzodkiewką i do tego pomidor 🤤 i pomarańcze [emoji4]


Dziś mam wizytę u gina [emoji85] już się nie mogę doczekać 15:30 [emoji85]
 
2:30, po czwartej udało mi się zasnąć do 7, pozdrawiam[emoji16]. A jeszcze wieczorem pomyślałam aa, spróbuję pójść spać trochę później, to może trochę pośpię... Nie wyszło!!
I pomyśleć, że to dopiero początek naszej pięknej przygody z ciąża i bezsenności [emoji85][emoji3059][emoji23]
 
Ooo to tak jak jaaa. Z obiadów tylko zupy inaczej niewiele zjem odrazu mi niedobrze 🤢
Moja zachcianka to bułka z twarogiem rzodkiewką i do tego pomidor 🤤 i pomarańcze [emoji4]


Dziś mam wizytę u gina [emoji85] już się nie mogę doczekać 15:30 [emoji85]
Powodzenia daj znać po😁!
Agusia, no jestem bardzo ciekawa jak to dalej będzie, pewnie jeszcze nie raz ponarzekam, ale na razie aż przebieram nóżkami i czekam z niecierpliwoscia na dalsze dolegliwości, no i jestem gotowa nie spać nawet i całe 9 miesięcy, byleby doczekać tego małego grzdyla❤️
 
Ma
A w jakim wieku jest córka? Moja ciągle się pyta kiedy będzie miała malutkiego dzidziusia w domu (jeszcze jej nie mówiliśmy) ale obawiam się że jak się urodzi to zmieni zdanie 🤣
6,5 lat
Dzisiaj już lepiej, nawet się pytała czy może iść do lekarza zobaczyć dzidzię na USG. Zabierzemy ją 26 lutego na prenatalne.
 
A ja nic ciepłego nie mogę zjeść prócz zupy. W połowie dostaje mdłości i koniec z jedzeniem do wieczora... Żyję na jogurtach, zimnych sałatkach i ryżu. I lodach [emoji56] ale na szczęście zachcianki mam wymarzone - jabłka, avokado, pomidory i chleb na zakwasie z masłem [emoji12]
Haha witam w klubie jesli chodzi o zupy. A najbardziej mi wchodzi pomidorowa z lanym ciastem i ogorkowa haha
Ale wchodza mi ziemniaki na milion sposobow i makarony ;)

Odrzucilo mnie od pieczywa [emoji1745]
 
Ja dziś 7+5. Ale się martwię, bo wyszło mi za wysokie TSH. Mam wizytę u endokrynologa. Przed ciążą miałam wyniki idealne. Teraz się trochę załamałam...
 
reklama
Witam dziewczyny, ja to mało w ogóle mogę zjeść a jeśli już i nie z wymiotuję to zgaga i straszne wzdęcia, brzuch mam jak 6 miesiąc z młodym waga stoi w miejscu to wszystko strasznie mnie męczy i jeszcze praca z klientami 100 % gotowości, l4 odpada jak własną działalność. Co do imion mamy dla córki Wiktoria Klara dla syna narazie brak jednakiej decyzji.
 
Do góry