reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dwa+ Trzy ale i tak tego nie rozumiem, przecież będziesz dostawała 100% nie 80% 🤦‍♀️ i zawsze średnia wychodzi wyższa.
Najwidoczniej ma jakąś inną matematykę [emoji23]


My pierwszego chcieliśmy chłopca i jest chłopiec od początku czułam że siusiak będzie [emoji16] teraz chcielibyśmy dziewczynkę, ale wątpię, że nam się tak poszczęści [emoji85] ważne żeby zdrowe było [emoji4]

@Anisa15 na L4 podajesz adres zamieszkania
 
reklama
Dwa+ Trzy ale i tak tego nie rozumiem, przecież będziesz dostawała 100% nie 80% 🤦‍♀️ i zawsze średnia wychodzi wyższa.
Najwidoczniej ma jakąś inną matematykę [emoji23]


My pierwszego chcieliśmy chłopca i jest chłopiec od początku czułam że siusiak będzie [emoji16] teraz chcielibyśmy dziewczynkę, ale wątpię, że nam się tak poszczęści [emoji85] ważne żeby zdrowe było [emoji4]

@Anisa15 na L4 podajesz adres zamieszkania
Ja za to nie rozumiem jakie znaczenie ma tutaj moje L4 ? ;) Test NiftyPro kosztuje na tą chwilę 2250zł , niezależnie od moich przychodów i tyle stracę albo zaoszczędzę ;)
A jeśli o nie chodzi to moja matymatyka jasno mówi, że stracę na zwolnieniu lekarskim bo pensja nigdy nie była jednakowa co miesiąc ale akurat o tym w ogóle nie myślę. Dość zdrowia w tej pracy zostawiłam.
 
My też nie planujemy zjechać do Polski i szukam imion które i w Polsce i niemczech będą funkcjonować. Ja bardzo chce Adam albo Lili ale mąż sie nie zgadza na żadne z nich. Jak już coś to Liliana ale ja chce coś krótszego i chyba medzie Mia. Dla chłopca może Gabriel ale też nie jestem przekonana do końca więc mamy problem [emoji849]
Jezu... Mi, jeszcze zanim zaszłam w ciążę to Gabriel podobał się bardzo. A teraz jak myślę o tym ze miała bym tak dać dziecku na imię to aż mnie trzęsie. Ani to jakoś sensownie zdrobnić ani nic... To imię jest spoko kiedy mowa o małym Gabrysiu albo juz dorosłym Gabrielu. Ale jak chłopak będzie nastolatkiem to co? Będzie się przedstawiał znajomym "Gabriel"? Nie brzmi mi to spoko.
Raczej tak staro i pretensjonalnie. Za to mąż się na tego Gabriela tak nakręcił że mi powiedzial ze żadnego innego imienia nie zaakceptuje i pójdzie dziecko zarejestrować jak będę zbyt zmęczona po porodzie żeby iść z nim...
Dramat jakiś...
Dlatego mocno liczę na dziewczynkę jednak. Tutaj jakoś ma lepszy gust jeśli chodzi o imiona
 
Dwa+ Trzy ale i tak tego nie rozumiem, przecież będziesz dostawała 100% nie 80% 🤦‍♀️ i zawsze średnia wychodzi wyższa.
Najwidoczniej ma jakąś inną matematykę [emoji23]


My pierwszego chcieliśmy chłopca i jest chłopiec od początku czułam że siusiak będzie [emoji16] teraz chcielibyśmy dziewczynkę, ale wątpię, że nam się tak poszczęści [emoji85] ważne żeby zdrowe było [emoji4]

@Anisa15 na L4 podajesz adres zamieszkania
Ten artykuł mówi co innego: Link do: Zwolnienie lekarskie a adres pobytu chorego
Co w sytuacji gdy stan zdrowia wymaga opieki innej osoby?
 
Boże dziewczyny, trochę z innej beczki, ale ja jestem zagorzała przeciwniczka jakiejkolwiek (!!!) przemocy wobec dzieci i to co przeczytałam w tym artykule zrylo mi korę... Po prostu moje mdłości wzbily się na wyżyny na myśl o cierpieniu niewinnych istot, którym ktoś wymierza kary wg tego "PORADNIKA" tfu-tfu splunąć na to, to MAŁO!!!


Nie mogę nawet myśleć o tym, że gdzies teraz dzieciom dzieje się krzywda. Za co? Zwykle za niekonsekwencje rodziców i brak znajomości psychofizycznego rozwoju swojego dziecka. 😥😫
 
Ja za to nie rozumiem jakie znaczenie ma tutaj moje L4 ? ;) Test NiftyPro kosztuje na tą chwilę 2250zł , niezależnie od moich przychodów i tyle stracę albo zaoszczędzę ;)
A jeśli o nie chodzi to moja matymatyka jasno mówi, że stracę na zwolnieniu lekarskim bo pensja nigdy nie była jednakowa co miesiąc ale akurat o tym w ogóle nie myślę. Dość zdrowia w tej pracy zostawiłam.

Aaa chodziło o badania [emoji4] nie no badania to warto zrobić.

Tak pensja nie zawsze była równa ale zazwyczaj średnia wychodzi wyższa niż podstawa
 
@Vilde książka została już wycofana z produkcji, a wkrótce że sprzedaży

Dziewczyny czy to normalne że jeszcze tydzień temu miałam niskie ciśnienie (ok 85/55) a w tym tygodniu już powiedzmy że moje normalne 100/60? Biorę duphaston - ma na to wpływ?
 
reklama
@Vilde książka została już wycofana z produkcji, a wkrótce że sprzedaży

Dziewczyny czy to normalne że jeszcze tydzień temu miałam niskie ciśnienie (ok 85/55) a w tym tygodniu już powiedzmy że moje normalne 100/60? Biorę duphaston - ma na to wpływ?
Tak wiem, że jest wycofana, ale 2 lata temu była ta sama historia... Mam nadzieję, że już nie wróci a to co wydrukowali spalą na stosie!
 
Do góry