reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

Otóż to! A mi już na początku zabrali ten spokój :/ Poza tym na samą myśl o PAPPa mnie wzdryga , głupie statystyki, które tylko straszą. Np ja za sam wiek mam podane zagrożenie ZD 1:360. Już ten wynik mnie przeraża a pewnie wyliczą jeszcze większe prawdopodobieństwo :/
Gdzie wykonujesz ten test i w którym tygodniu ciąży?
Teraz Zdrowe Geny mają w ofercie NiftyPro za 2250zł a u mojej Ginki 2800zł i tak rozmyślam.
Zapytam mojego ginekologa czy u niego w placówce nie wykonują, choć w ofercie na stronie ma Panoramę Harmony a to jest okrojone, a w tej samej cenie. Myśle , ze każde laboratorium się podejmie bo to wyglada tak, ze umawiamy się na konkretny dzień i godzinę i oni dostają kopertę z próbkami i wytycznymi. Maja pobrać krew i te próbkę zawozi kurier, jest przetransportowana do Katowic.
 
reklama
Otóż to! A mi już na początku zabrali ten spokój :/ Poza tym na samą myśl o PAPPa mnie wzdryga , głupie statystyki, które tylko straszą. Np ja za sam wiek mam podane zagrożenie ZD 1:360. Już ten wynik mnie przeraża a pewnie wyliczą jeszcze większe prawdopodobieństwo :/
Gdzie wykonujesz ten test i w którym tygodniu ciąży?
Teraz Zdrowe Geny mają w ofercie NiftyPro za 2250zł a u mojej Ginki 2800zł i tak rozmyślam.
Planuję w 12 tyg ciazy .
 
To jeszcze przynajmniej 7 tygodni.
To chyba nie zawsze. Kolezanki corka odrzuciła wcześniej. Jak z wszytskim chyba nie ma reguly:)

My mamy imię dla chłopca- Ignas:)

Co do kontroli z ZUS to ja poprzednia ciąże całą byłam na l4 od 6 tc i nie miałam kontroli. Na ciążowym jak nie masz ze musisz leżeć to możesz opuszczać dom:) jeśli planujesz wyjechać na dłużej to zgłasza się w ZUS zmianę miejsca pobytu, np jak jedziesz do rodziny :)
 
Macie już jakieś typy jeśli chodzi o imiona? :)
U nas od 10 lat dla dziewczynki Lilly-Anne

Dla chlopca sie zmienia. Narazie albo bedzie Stan Alexander albo Thimothy (nasz Tymek). Mieszkamy na stałe w UK i szukamy imion, ktore bedzie latwo rodzinie spolszczyc ;)
 
Chcecie na stałe zostać w UK?
Tak. Jestem tu od 12 lat. Nigdy nawet nie pracowalam w Polsce. Nie wyobrazam sobie zebym miala wrocic.


Mam tu siostre niedaleko, ktora rowniez jest juz na stale, ma faceta Walijczyka i 2 synow. A w Szkocji mam brata. Od jakichs 20 lat. W Polsce sa rodzice tylko jesli chodzi o moja rodzine i rodzina Meza.
 
reklama
Do góry