reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

Cudowne wieści!! Teraz już ja pewno wszystko będzie dobrze :). W poprzednich ciążach też miałaś takie wymioty?
Takie na pewno nie ;) W drugiej ciąży tylko mdłości a w pierwszej też po tygodniu wylądowałam na IP ale wtedy mimo wymiotów nie chudłam a teraz spadły 4kg.
Ta ciąża była bardzo spokojna do czasu wizyty z krwiakiem :/ 2 dni poźniej zaczęła się ostra jazda bez trzymanki i żeby dojechać w ogóle na USG od rana wmuszałam w siebie NutriDrinki ;) Ale pomogły.
Ta ciąża w ogóle przypomina mi cały czas moją pierwszą ale nawet tamta nie dała mi aż tak popalić ;)

Dziewczyny myślałyście może nad Testami Prenatalnymi? Typu Nifty czy Harmony itp.
 
reklama
I jak wyleczyłaś to zapalenie pęcherza? U mnie też wczoraj była krew a raz nawet skrzepy krwi, dzisiaj już jest dużo lepiej, ale idę się pokazać lekarzowi.
Ja mam dosc czesto takie problemy z pecherzem. Przeciwbolowo wzielam paracetamol i piilam hektolitry soku z zurawiny i zarlam zurawine ze sloika na tony, ktora sobie sama zrobilam w listopadzie tak na wszelki wypadek. Przeszlo :)
 
Takie na pewno nie ;) W drugiej ciąży tylko mdłości a w pierwszej też po tygodniu wylądowałam na IP ale wtedy mimo wymiotów nie chudłam a teraz spadły 4kg.
Ta ciąża była bardzo spokojna do czasu wizyty z krwiakiem :/ 2 dni poźniej zaczęła się ostra jazda bez trzymanki i żeby dojechać w ogóle na USG od rana wmuszałam w siebie NutriDrinki ;) Ale pomogły.
Ta ciąża w ogóle przypomina mi cały czas moją pierwszą ale nawet tamta nie dała mi aż tak popalić ;)

Dziewczyny myślałyście może nad Testami Prenatalnymi? Typu Nifty czy Harmony itp.

Zrobię Nifty, poprzednim razem również zrobilam (ze względu na wysoką przezierność karkową). Cena wysoka ale gwarantuje spokoj do końca ciąży.
 
Ojej już 10 tydzień i wychodzi Ci wrzesień? Ja zaczęłam 9 tydzień i mam termin na razie na 3 września (według lekarza). A jak Twoje objawy? Zwiększają Ci się czy zmniejszają z czasem?

Bo mam na 27 sierpnia termin . A z usg 3 września wiec wybrałam grupę wrześniowa [emoji846] objawy od 8 tyg do teraz niestety są , ale bez wymiotów [emoji846] po jedzeniu mdłości no i mycie zębów to największy horror ... na widok pasty mi słabo
 
reklama
Do góry