reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Ja nie wiem czy się do tego przyzwyczaję[emoji85]
Tak samo jak Ty ani kawa, ani tym bardziej słodycze czy ciastka gdzie kiedyś baaardzo lubiłam coś słodkiego.
Chociaż wczoraj narzeczony kupił mi faworki i zjadłam całe 3[emoji23] dobre ale za słodkie[emoji23]
Najgorsze te mdłości które teraz mam bardziej po południu niż rano, ale dobrze że herbata z imbirem pomaga.
W ogóle smaki mi się pozmieniały.
Jak śpię to się budzę ze 3 razy w nocy. O 6 już nie chce mi się spać. Brzuch czasem ciągnie i boli jak za długo siedzę. Muszę wtedy albo położyć się na lewym boku albo chwilę pochodzić. I na początku wielki apetyt.
Ale na szczęście przeszło.
Ja to nie wiem. Totalnie coś jest.. Głodna jestem coś bym zjadła a jak sobie zrobię to okazuje się że to nie to co bym chciała 🤣
 
U mnie brzuch ten sam ale bardziej wrażliwy, tj. boli mnie jak mam zapięte spodnie, zwłaszcza po jedzeniu. Boje się że szybko urośnie i będę musiała szybko szukac spodni ciążowych...
 
Dziewczyny na tym etapie te brzuszki to wzdęcia są ;) plus organizm zatrzymuje wodę. W tych tc macica jest jeszcze niewiele powiększona i znajduje się bardzo nisko. Za jakiś czas wzdęcia powinny minąć, także bez paniki :) w każdej ciąży tak miałam a brzuszek ciążowy pojawiał się dużo później.

Co do chorób w ciąży to ja też jestem przeziębiona. W pierwszej i trzeciej ciąży też sporo chorowałam na samym początku bo pierwszy trymestr też przypadał na porę zimową. Wszystko było w porządku i mam dwóch wspaniałych synów :) także starajcie się nie stresować na zapas. Będzie dobrze :)
 
Te wzdęcia są okropne 😔 przy poprzednich ciążach nie były takie dokuczliwe, teraz mam problem z dopięciem się w spodnie 🤣
 
reklama
A ja ciągle czuję się jakbym miała obolały żołądek :( i takie łaskotanie w nim, czuje się jakbym była głodna ale jak chce zjeść to nie mam apetytu. A głodna jestem średnio co 3 godziny.
 
Do góry