reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Moi rodzice nie żyją, a teściowie wiedzą od samego początku, gdy test Beta potwierdził ciążę. Razem mieszkamy, więc i tak by się nic nie ukryło. Teściowa bardzo mi teraz pomaga. Dlatego, że przez 24 - godzinne mdłości i wymioty nie jestem w stanie nawet gotować, więc tę rolę przejęła na siebie, ratując mnie chyba od śmierci głodowej, bo niestety, ale u mnie nawet otworzenie lodówki kończy się sprintem do toalety :(
 
Ktoś wie o co chodzi? Martwię się bo beta okropnie wysoka :(
 

Załączniki

  • 15795335159571921871588.jpg
    15795335159571921871588.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 106
A kiedy miałaś ostatnią @? Test przed tylko robiłaś, nie? Może Ty jeszcze na sierpień się załapiesz ;)
Już się poryczalam że stresu, już mam w głowie że to może pozamaciczna. Ostatni okres miałam 24 grudnia i trwał długo bo 6 dni. Robiłam w tym czasie testy ale były negatywne.
 
reklama
Do góry