reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Raczej jak naciągnięty mięsień nie boli a czujesz. Nietypowe to dla mnie jest a czuje przy kichaniu jajniki...
W którym tc jestes? Mnie na początku costam kłuło, gnuotlo, ale to tu to tam, nie ciągle w jednym miejscu. Teraz tylko jak się przeciągam to czasem jakby skurcz mnie złapie gdzieś w okol. Jajników.
 
My na weekend jedziemy do Mamy, bo w poniedziałek mam wizytę u mojej endo-diabetolog. W marcu adoptowaliśmy dużego psa ze schroniska i od tamtej pory jest nazywana "babciunią" 😁 Dlatego jutro dostanie życzenia od "wnuka", a w weekend dodatkowo prezent. Zamówiłam kartkę zdrapkę na allegro i wkleję tam zdjęcie usg.
Link do: GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Babcią Złote Stópki
Dodatkowo torba z napisem "Będę babcią zbieram na wózek" i zdjęcie naszego adopciaka z tabliczką podpisaną "będę starszym bratem" 😁
Też coś podobnego zrobiłam, właśnie jest w drodze do moich rodziców 🥳
IMG_20200116_080228.jpg
 
reklama
Do góry