reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Ja narazie nie planuje zadnych zakupow. Ani ciazowych ani dla dzidziusia. Nawet sie nie rozgladam. I tu poprostu chodzi o moja historie i o zakupy jakie zrobilam w 24tc jak bylam w ciazy z Oliverem. Maz chcial mi zrobic niespodzianke i zlozyl hustawke ktora kupilismy dla dzidzi po czym odebral mnie z oracy i pojechalismy na usg i tam sie okazalo ze nasz serduszko juz nie bije.... Bolalo 2gi raz jak weszlam do domu i zobaczylam mojego Meza biegnacego chowac ta hustawke.... Nie chce ryzykowac drugiej takiej sytuacji....

Straszne[emoji20] znacie powód?
 
Dziewczyny, Wy już o wózkach myślicie, a ja się boję za bardzo cieszyć i myślę, żeby wszystko tylko było ok, a Wy macie już takie dalekosiężne plany :p
[/QUOTE
Kochana jeśli nie wyjdzie to nic się z tego nie zrobi , ciąża to stan taki z którego raczej każdy chce się cieszyć a nie cały czas zamartwiać [emoji5] ja to psychicznie staram się rozpieszczać [emoji6] pozwalam sobie na swoje fanaberie [emoji23]🤣 ja jak bym miała się teraz tylko przejmować i zamartwiać wszystkim to chyba po padła bym w silna depresje [emoji846] odganiam złe myśli najdalej jak się da [emoji5] ciąża długo nie trwa to się zleci nie chce czekać ze wszystkim na sam koniec [emoji6] nie mówię ze teraz wszystko kupie bo kupować będę w 6 miesiącu jak poznam właściciela brzuszka [emoji171][emoji171][emoji171]
Ja już jedną ciąże biochemiczna miałam I też podchodzę spokojnie do tego. Mąż również. Póki co nic nie planujemy czekamy do 10-12 tygodnia jak już będzie pewne że dzidzia rozwija się dobrze. Ale mąż mnie rozpieszcza, wciska mi owocki, przygotowuje śniadanko do pracy itp 😅
 
Ja plamie od 3 dni ale to dosłownie 1 x dziennie i to niewielka ilość. W tym czasie powinnam nie okres więc się nie przejmuje, koleżanki z pracy córka w 1 miesiącu była przekonana że ma okres. Co będzie to będzie, w czwartek wizyta i jak mam brać prog to będę. A kto wie, plamienie może też jest spowodowane tym że mam zapalenie pęcherza... Niezły start - plamienie i antybiotyk... Ale... Jak jest mi pisane to te dwa dni do wizyty czekam na spokojnie :) ważne że brzu tylko pobolewa a nie boli jak na okres.
 
Czesc Dziewczyny. Za mna okropny dzien. Lekarz nie dal skierowania na bete. Powiedzial, ze skoro sa wyrazne dwie kreski to jestem w ciazy i nie ma co sprawdzac, nie widzi potrzeby. I wg niego ciaza nie zalezy od tego czy linia testowa jest bardziej czy mniej wyrazna i zebym juz zadnych testow nie robila i czekala na pierwsze usg... Rece mi opadly... Teraz musze czekac i po uplywie 9 tyg odezwie sie do mnie polozna...
Najgorsze jest to, ze bardzo kluje mnie w brzuchu. Nie wiem czy to nerwy czy cos sie dzieje zlego [emoji26]
@Czaaroffnicaa @rozczochrana.mama ja downiest mam kłucia w brzuchu a czasem nawet tako ciągnący ból ale to zupełnie normalne w pierwszym trymestrze ciąży :) polecam odpoczywać i unikać stresu
 
Kochana jeśli nie wyjdzie to nic się z tego nie zrobi , ciąża to stan taki z którego raczej każdy chce się cieszyć a nie cały czas zamartwiać [emoji5] ja to psychicznie staram się rozpieszczać [emoji6] pozwalam sobie na swoje fanaberie [emoji23]🤣 ja jak bym miała się teraz tylko przejmować i zamartwiać wszystkim to chyba po padła bym w silna depresje [emoji846] odganiam złe myśli najdalej jak się da [emoji5] ciąża długo nie trwa to się zleci nie chce czekać ze wszystkim na sam koniec [emoji6] nie mówię ze teraz wszystko kupie bo kupować będę w 6 miesiącu jak poznam właściciela brzuszka [emoji171][emoji171][emoji171]
Pięknie to napisałaś! Podniosłaś mnie tym na duchu 😁 Mój mi cały czas powtarza to samo. Niech to będzie piękny czas (mimo mdłości i codziennego 🤮🤢).
 
Wg moich wieloletnich obserwacji i rozmowy z innymi wnioskuję, że właśnie trzeba się nastawiać. Od początku jakby nadać fasolce życie, powiedzieć rodzinie żeby wszyscy myśleli o nowym życiu. Akurat w moim otoczeniu poroniły tylko osoby zestresowane i które ukrywały ciążę z obaw. Wiem, że to nie reguła i zaraz ktoś tu napisze, że zna inny przypadek. Najważniejsze jest pozytywne nastawienie i spokój, to połowa sukcesu.



To prawda, ja mam taką z zestawu i o ile gondola była super to spacerówka dno[emoji57] i tak najczęściej jest w tych zestawach...na spacerówkę tylko patrzcie żeby można dziecko wozić przodem i tyłem.

Chyba mnie źle rozumiecie , ja nigdzie nie napisałam, że jestem zastosowana i boję się o ciążę. Po prostu wiem, że różnie bywa i z niektórymi rzeczami lepiej poczekać. Zresztą, czas nas nie goni :) ciąża ma swoje etapy, teraz cieszmy się pierwszym usg, mdłosciami, zachciankami:D
 
Dziewczyny a wy cierpicie może na bezsenność. Ja odkąd dowiedziałam się o ciąży nie mogę spać. Kładę się o 22 i dwa trzy razy w nocy się budzę. Nie prześpię całej nocy. Nie robię drzemek przez dzień a i tak noc do bani. Godzina 6 a ja już mam pospane
Mam podobnie... zasypiam koło 23 a o 2 30 budzie się wyspana :) I także nie sypiam w ciągu dnia.
 
reklama
Straszne[emoji20] znacie powód?
Oni mi powiedzieli ze prawdopodobnie skrzep. Ale w wakacje 2019 dowiedzialam sie ze mam przegrode w macicy i ze patrzac na te wszystkie zdjecia usg ktore mam z tamtej ciazy mozna wywnioskowac ze dziecko w pewnym momencie zwolnilo co moze wskazywac na niewydolnosc lozyska a to moze wskazywac ze czesciowo bylo przytwierdzone do przegrody ktora jest bardzo slabo ukrwiona. Gdybym wiedziala wczesniej to prawdopodobnie nie poronilabym jeszcze pozniej 5 razy.
Ahoj Brytyjska Słuzbo Zdrowia!

Jestem po histeroskopii w trakcie ktorej usunieto przegrode i zaszlam w ciaze w pierwszym cyklu staran gdzie zwykle trwalo to ok 2 lat kiedy mialam przegrode. Mam nadzieje cichutka ze teraz sie uda [emoji849][emoji3590]
 
Do góry