reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Pięknie to napisałaś! Podniosłaś mnie tym na duchu [emoji16] Mój mi cały czas powtarza to samo. Niech to będzie piękny czas (mimo mdłości i codziennego 🤮🤢).

Chce tej mojej pozytywnej energii dać wam jak najwiecej [emoji16][emoji5][emoji6]
Teraz wsparcie jest ważne , czy ktoś czuje się dobrze czy tez ma dolegliwości przejdziemy przez to wszystko razem [emoji28] jak drużyna pierścienia [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Oni mi powiedzieli ze prawdopodobnie skrzep. Ale w wakacje 2019 dowiedzialam sie ze mam przegrode w macicy i ze patrzac na te wszystkie zdjecia usg ktore mam z tamtej ciazy mozna wywnioskowac ze dziecko w pewnym momencie zwolnilo co moze wskazywac na niewydolnosc lozyska a to moze wskazywac ze czesciowo bylo przytwierdzone do przegrody ktora jest bardzo slabo ukrwiona. Gdybym wiedziala wczesniej to prawdopodobnie nie poronilabym jeszcze pozniej 5 razy.
Ahoj Brytyjska Słuzbo Zdrowia!

Jestem po histeroskopii w trakcie ktorej usunieto przegrode i zaszlam w ciaze w pierwszym cyklu staran gdzie zwykle trwalo to ok 2 lat kiedy mialam przegrode. Mam nadzieje cichutka ze teraz sie uda [emoji849][emoji3590]
Trzymam mocno kciuki 🤞
 
Wg moich wieloletnich obserwacji i rozmowy z innymi wnioskuję, że właśnie trzeba się nastawiać. Od początku jakby nadać fasolce życie, powiedzieć rodzinie żeby wszyscy myśleli o nowym życiu. Akurat w moim otoczeniu poroniły tylko osoby zestresowane i które ukrywały ciążę z obaw. Wiem, że to nie reguła i zaraz ktoś tu napisze, że zna inny przypadek. Najważniejsze jest pozytywne nastawienie i spokój, to połowa sukcesu.



To prawda, ja mam taką z zestawu i o ile gondola była super to spacerówka dno[emoji57] i tak najczęściej jest w tych zestawach...na spacerówkę tylko patrzcie żeby można dziecko wozić przodem i tyłem.
Wiadomo, że pozytywne myślenie pomaga. Ja nie byłam zestresowana, snułam plany i niestety a i tak skończyło się stratą. Dużo z nas przez to przeszła i zawsze gdzieś z tyłu głowy jest strach.
Jestem po wizycie, jest serduszko[emoji173]️ termin na 5 września, fasolka ma 6,03 mm. Dziś wg usg 6+3. Kolejna wizyta za 2 tyg
Super :*
 
@Ewelina no jesteś odważna babka jak masz 4, mąż za granicą i nikogo do pomocy, wow[emoji16] ja jestem z tych co wiecznie potrzebują kogoś do pomocy [emoji14] będziemy się teraz budować pod Krakowem to już będę się musiała bardziej usamodzielnic[emoji1787][emoji1787]

Co do na stawiania to ja czekam na serce. Jak będzie biło to już będziemy otwarcie mówić o ciazy:) ja nie z tych co wstrzymuja się z mówienie do skończenia Igo trymestru. Co ma być to będzie, a będzie dobrze:)
 
reklama
@Ewelina no jesteś odważna babka jak masz 4, mąż za granicą i nikogo do pomocy, wow[emoji16] ja jestem z tych co wiecznie potrzebują kogoś do pomocy [emoji14] będziemy się teraz budować pod Krakowem to już będę się musiała bardziej usamodzielnic[emoji1787][emoji1787]

Co do na stawiania to ja czekam na serce. Jak będzie biło to już będziemy otwarcie mówić o ciazy:) ja nie z tych co wstrzymuja się z mówienie do skończenia Igo trymestru. Co ma być to będzie, a będzie dobrze:)

My tez się budujemy [emoji28][emoji28][emoji28] szczerze to jest to tylko groszek w studni jak bym zaczęła opowiadać całe to chyba 5 stron by nie starczyło [emoji6]każdy z nas niesie jakiś krzyż przez życie [emoji4] taka nasza tutaj rola
 
Do góry