reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Ja przeszłam poronienie w październiku 2018 i od tamtego czasu zamiast się starać musiałam stawiać czoło różnym przeciwnoscią a to wyszedł zespol antyfosfolipidowy a to 3 martwe zęby z torbielami a to ureaplasma, potem że jest jeszcze hpv, dostaliśmy zielone światło i za pierwszym podejściem się udało 😊 oby teraz już było wszystko dobrze.
 
reklama
Czesc Dziewczyny. Za mna okropny dzien. Lekarz nie dal skierowania na bete. Powiedzial, ze skoro sa wyrazne dwie kreski to jestem w ciazy i nie ma co sprawdzac, nie widzi potrzeby. I wg niego ciaza nie zalezy od tego czy linia testowa jest bardziej czy mniej wyrazna i zebym juz zadnych testow nie robila i czekala na pierwsze usg... Rece mi opadly... Teraz musze czekac i po uplywie 9 tyg odezwie sie do mnie polozna...
Najgorsze jest to, ze bardzo kluje mnie w brzuchu. Nie wiem czy to nerwy czy cos sie dzieje zlego [emoji26]
I tak właśnie powinnaś zrobić ;) wrzucić na luz, posłuchać sie lekarza i cierpliwie czekać ;) dużo zdrowia
 
Do góry