reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

czesc dziewczyny :-)
jak u was samopoczucie? ..ja nadal mam katar, kaszle i kicham..no ale jest lepiej niz 4 dni temu.
Ja wizytuję dopiero za 2 tyg.
Dziś u mnie 4+6.
Któraś z Was też ma tak wczesną ciążę?
ja podobnie, moje wyliczenia mowia mi, ze dzis jest 5+0 :) na wizyte chce sie umowic za 2 tygodnie :-)

wlasnie dopijam druga kawke i wybieram sie na maly spacer (poki dzieci nie ma, trzeba cos zrobic dla siebie ;-) ) a potem czeka mnie dalsy ciag przemeblowania i sprzatania.
 
reklama
Hej dziewczyny, ja mam dziś wizytę na 18:00. Zaczynam się stresować.
Objawy nie ustępują wiec oby to był dobry znak.

@Czaaroffnicaa gratulacje! Nie przejmuj się tak kolorem tych kresek naprawdę na tescie druga kreska może nie być tak widoczna jak kontrolna a beta ponad 100 :) spokojnie :) jak długo się staraliście? Były jakieś problemy?
nie stresuj sie, na pewno jest wszystko w porzadku :-)
No to moje sa mniej wiecej takie jak na ostatnim zdjeciu. W polowie ciemne co kontrolna. Niezmiennie. Marwi mnie, ze nie ciemnieja. A pojedyncza beta tez nie rozwieje tych obaw...
nie przejmuj sie kolorem kresek, ja w pierwszej ciazy zrobilam 3 testy..na wszystkich byla ledwo widoczna kreska..a robiam je z odstepami co dwa dni.. ta moja kreska ma juz 10 lat :) Idz na bete, po dwoch dniach powtorz, zeby zobaczyc przyrost- dla wlasnego spokoju :)
 
czesc dziewczyny :-)
jak u was samopoczucie? ..ja nadal mam katar, kaszle i kicham..no ale jest lepiej niz 4 dni temu.

ja podobnie, moje wyliczenia mowia mi, ze dzis jest 5+0 :) na wizyte chce sie umowic za 2 tygodnie :-)

wlasnie dopijam druga kawke i wybieram sie na maly spacer (poki dzieci nie ma, trzeba cos zrobic dla siebie ;-) ) a potem czeka mnie dalsy ciag przemeblowania i sprzatania.
U mnie pojawił się katar :/
 
Cześć dziewczyny. Jestem po wizycie i usg. Serduszko bije a zarodek ma 5,7mm😊 jestem w 6t3d z usg. Poród przewidziany na 4-5 wrzesień. Na plamienia dostałam duphaston 3×1 ale już nie mam plamien. Za ok. 2 tygodnie idę na kolejna wizyte i wtedy wezmę l4😊
 
Cześć dziewczyny. Jestem po wizycie i usg. Serduszko bije a zarodek ma 5,7mm[emoji4] jestem w 6t3d z usg. Poród przewidziany na 4-5 wrzesień. Na plamienia dostałam duphaston 3×1 ale już nie mam plamien. Za ok. 2 tygodnie idę na kolejna wizyte i wtedy wezmę l4[emoji4]
Wspaniala wiadomosc!

Ja sie dodzwonilam pod koniec tyg mam miec usg zeby sie upewnic ze wszystko jest ok. Jak mnie skieruja na piatek to bedzie 6tc. To powinno byc juz cos widac. Cokolwiek. Oby...
 
reklama
Do góry