reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Ja się dzisiaj obudziłam z koszmarny bólem żołądka, do tego mdli mnie okropnie, prawie nic nie mogłam rano przełknąć... czuję wszytsko pod samym gardłem :/. A Wy dziewczyny macie jakieś dolegliwości żoładkowe? Brzuch mam spuchniety normalnie jakbym była już w 4 miesiącu:D
 
reklama
Czy Wam tez sie strasznie dluzy czas do pierwszej wizyty? Ja sie dowiedzialam chyba w 3+4 wiec tak mi sie dluzy... a ide w 6+0 i tez moze byc za wczesnie
 
Dzieki. Chyba tak zrobie. W ogole mam zamiar kupic inne testy - plytkowe albo strumieniowe. Bo te paskowe to doprowadzaja mnie do bialej goraczki [emoji29]
No i tez chce zostawic sobie test na pamiątke [emoji7]
To moje pierwsze dwie kreski, pierwsza ciaza w dodatku tak dlugo wyczekiwana [emoji7]
Nic się nie martw i maszeruj do apteki 😍 dla porównania podsyłam ci zdjęcie moich testów z 28 dc a później zrobię jeszcze jeden żeby sprawdzić czy kreseczka jest ciemniejsza
51FEB38D-EE77-4053-90D6-332EC1BA543E.jpeg
 
U mnie druga kreska wcale nie była jakaś ciemna a beta wynosiła 504 wtedy :-) nie ma co patrzeć na te testy, tym bardziej robione różnymi firmami :) ja mam testy na pamiątkę od 6dpt do 12dpt.
Wizytuję w środę, będzie 8+0 mam nadzieję, że będzie już coś na usg widać normalnie, bo na poprzednim musiał mi potem mąż pokazywać w domu gdzie to dziecko jest, bo nie wiedziałam. Wstyd! :D
 
reklama
Czy Wam tez sie strasznie dluzy czas do pierwszej wizyty? Ja sie dowiedzialam chyba w 3+4 wiec tak mi sie dluzy... a ide w 6+0 i tez moze byc za wczesnie

Mnie się już nie dłuży bo pierwszą wizytę mam za sobą. Teraz mi się dłuży czas do 12 tygodnia, kiedy mam nadzieję, ustąpią dolegliwości i poczuję się lepiej oraz do USg prenatalnego, żeby znowu zobaczyć się z maluszkiem i sprawdzić czy u niego wszystko w porządku.
 
Do góry