reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

No to moje sa mniej wiecej takie jak na ostatnim zdjeciu. W polowie ciemne co kontrolna. Niezmiennie. Marwi mnie, ze nie ciemnieja. A pojedyncza beta tez nie rozwieje tych obaw...
To takie cieme już chyba słabiej ciemnieją :)
Ostatni jaki zrobiłam na pamiątkę to Chec&Go
 

Załączniki

  • 20200105_140833(1)-01.jpeg
    20200105_140833(1)-01.jpeg
    597,4 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Ja od wczoraj słabo. Cały wczorajszy wieczór bolało mnie podbrzusze i kręgosłup, dziś od rana to samo. Z takiego delikatnego bólu zmieniło się w mocne kłucia w całym podbrzuszu.
Dziś pojechałam na IP, na szczęście wszystko w porządku. Mam dalej brać duphaston i nospe jeśli ból będzie powracał.
Na USG narazie widać tylko pęcherzyk (6t4d), ale lekarz powiedział że na spokojnie serduszko może być widoczne na kolejnej wizycie lub nawet później (pęcherzyk jeśli dobrze odczytałam ma 2,08mm).
Nie śledziłam jakoś mega czasu owulacji ale bardzo możliwe że mi się przesunęła, bo cykle miewałam nieregularne, także spokojnie mam czekać i się oszczędzać :).

Mam nadzieję że u Was wszystkie nieprzyjemne objawy minęły i możecie spać spokojnie 😘
 
Czesc Dziewczyny. Z gory przepraszam, bo nie bylam w stanie Was nadrobic... [emoji29]
Cykle mam zazwyczaj 30-31 dni. Robilam test dzien przed spodziewana @ i pokazala sie od razu ladna druga krecha. Nie mega ciemna ale tez nie bladzioch.
Do teraz nie umiem pozbierac mysli, bo staralismy sie z mezem tak dlugo... tyle leczenia, roznej diagnostyki... Po prostu nie wierze. Ciesze sie bardzo a jeszcze bardziej sie boje...
Powiedzcie mi madre kobiety, bo powtarzalam testy i kreska wcale nie jest mocniejsza... Martwie sie tym. Jutro mam wizyte u lekarza, postaram sie uprosic o bete na potwierdzenie.
Mieszkam za granica a tu nie praktykuje sie badania przyrostu bety czy wczesnego usg...
Może kup test który pokaże w którym tygodniu ciąży jesteś ... ja zrobiłam w 1 dniu spodziewanej miesiączki i pokazało ciąże 1-2 tydzień
 
Może kup test który pokaże w którym tygodniu ciąży jesteś ... ja zrobiłam w 1 dniu spodziewanej miesiączki i pokazało ciąże 1-2 tydzień
Dzieki. Chyba tak zrobie. W ogole mam zamiar kupic inne testy - plytkowe albo strumieniowe. Bo te paskowe to doprowadzaja mnie do bialej goraczki [emoji29]
No i tez chce zostawic sobie test na pamiątke [emoji7]
To moje pierwsze dwie kreski, pierwsza ciaza w dodatku tak dlugo wyczekiwana [emoji7]
 
No ja robilam tylko rano, po obudzeniu. 30dc i 32dc i dzis powtorzylam ale spalam tylko 4h i przed zasnieciem bylam w wc...
Kreska taka sama, dzis odrobine jasniejsza ale nie przejmuje sie tym bo duzo pije i to krotki czas.
Jesli nie uprosze tej bety to zwariuje chyba.
Czy ktoras z dziewczyn moze mi pokazac jak wygladaly ich testy po kilku dniach od pierwszych jakie robily?
Pokaże swoje jak to przebiegało .
U mnie wydłużony cykl. Ale dałam sobie spokój z testami. Na bete się nie wybieram. Czekam na wizytę w lutym.
 

Załączniki

  • IMAG4957~2.jpg
    IMAG4957~2.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 81
  • IMAG4975~2.jpg
    IMAG4975~2.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 79
  • IMAG4976~2.jpg
    IMAG4976~2.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 78
  • IMAG4992~2.jpg
    IMAG4992~2.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 76
Hej dziewczyny, ja mam dziś wizytę na 18:00. Zaczynam się stresować.
Objawy nie ustępują wiec oby to był dobry znak.

@Czaaroffnicaa gratulacje! Nie przejmuj się tak kolorem tych kresek naprawdę na tescie druga kreska może nie być tak widoczna jak kontrolna a beta ponad 100 :) spokojnie :) jak długo się staraliście? Były jakieś problemy?
 
reklama
Hej dziewczyny, ja mam dziś wizytę na 18:00. Zaczynam się stresować.
Objawy nie ustępują wiec oby to był dobry znak.

@Czaaroffnicaa gratulacje! Nie przejmuj się tak kolorem tych kresek naprawdę na tescie druga kreska może nie być tak widoczna jak kontrolna a beta ponad 100 :) spokojnie :) jak długo się staraliście? Były jakieś problemy?

Super, daj znać jak było:). Niczym się nie stresuj, na pewno wszystko będzie dobrze i dzisiaj po 18 będziesz już sookojniejsza :). Który tydzień i dzień u Ciebie?
 
Do góry