reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Mam dokładnie jak Ty z tą betą. Jest pozytywny ciążowy to nie widzę sensu się kuć, sprawdzać przyrosty i świrować ;p

Pracodawcę kiedy planujecie poinformowac o ciąży?
To jak tak jak Wy! Nigdy w życiu bety nie robiłam. Nawet z testem ciążowym zwlekałam, bo i tak dobrze wiedziałam, ze juz jestem w ciazy, ale dla formalności w końcu zrobiłam :p
 
Właśnie czekam u lekarza na swoją wizytę i z minuty na minutę coraz bardziej się denerwuję, że coś będzie nie tak...
 
reklama
Wiem, że każda ciaza jest inna ale nie wyobrażam sobie przytyć 30 kg 😱
W poprzedniej przytyłam 6 kg, teraz postanowiłam, że nie pozwolę by było więcej niż 10 kg. Uważajmy na siebie bo przytyć nietrudno ale to zrzucić - katastrofa 😒
a tam :) ja uważam, ze to jest nasz czas ;)
I pózniej wcale nie jest trudno, jak sie ktoś za siebie weźmie ;) ja przytyłam ponad 20 kg, schudłam 30 💪🏼
 
Do góry