reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dziewczyny proszę o poradę. Na codzień mieszkam w Holandii i tu jest problem żeby od lekarza wyprosić zwykle badania krwi. Za tydzień lecę do Polski, jakie najlepiej zrobić badania? Co skontrolować? Wizytę mam u ginekologa ale zastanawiam się czy nie pójść do niego już z wynikami.
 
reklama
Ja też zastanawiam się kiedy powiedzieć pracodawcy i uciekać na zwolnienie. Pracuję w szkole, dzieci dużo chorują, łatwo się od nich zarazić, codziennie ktoś na mnie kaszle i kicha 🤓. Do tego mam zajęcia z dziećmi z autyzmem, aspergerem, niedostosowaniem społecznym i czasami zachowują się nieprzewidywalne... myślę, że moja doktor może mi zaproponować zwolnienie już w środę, bo wie ile się staraliśmy...
 
Zwariowałam
jestem w 5 tygodniu i 6 dniu ciąży. To moje pierwsze dziecko i mega panikuje [emoji16]
Tydzień temu byłam w czwartek u lekarza i oczywiście musiałam iść dzisiaj i nadal nie było nic widać :(
Czy mam się martwić ?

Oczywiście, że nie. W mojej pierwszej ciąży byłam u lekarza 6+5 i było serduszko. Nie poszłabym wcześniej do lekarza niż właśnie końcówka 7 tygodnia bo panikowałabym tak jak Ty[emoji51] w tej ciąży idę tak samo jak w poprzedniej 6+5 (moje własne wyliczenia bo wg OM mam dziś 7+1).
 
Oczywiście, że nie. W mojej pierwszej ciąży byłam u lekarza 6+5 i było serduszko. Nie poszłabym wcześniej do lekarza niż właśnie końcówka 7 tygodnia bo panikowałabym tak jak Ty[emoji51] w tej ciąży idę tak samo jak w poprzedniej 6+5 (moje własne wyliczenia bo wg OM mam dziś 7+1).
Dziękuje za dobre słowa :)
Zawsze jak ktoś odpisze to trochę się uspokajam :)
 
Też jestem 6t1d 😊 i też pobolewa mnie brzuch. Jak boli mocniej to biorę nospe. W poniedziałek idę do lekarza.
To dokładnie ten sam termin :)
A pobolewa Cię tak ogólnie w ciągu dnia, czy tylko po jakimś większym wysiłku?
Jakieś inne leki też bierzesz?
Ja mam dopiero 20.01, to jeszcze 1,5 tygodnia, do Twojej wizyty już niedaleko 🙂
Oby było już ❤️.

Zapata, mamy tak samo 🙂
Fajnie że macie już niedługo wizyty 🙂
 
Hey dziewczyny powiedzcie mi czy jest w porządku :)
Beta w piątek 94 dzisiaj czwartek 471 czy nie zbyt mało ? Znów zaczęłam się denerwować
 
reklama
Do góry