reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Rozwiązanie
U
Wydaje mi się, że nie ma co panikować... w razie czego lekarz skieruje Cię do diabetologa i będziesz sobie kontrolowała cukier kilka razy dziennie.
Na razie jestem dobrej myśli, a odstawienie słodyczy na pewno też wyjdzie mi na dobre [emoji4]
Witajcie :) my mamy wstępnie termin na 20 września. Jak się czujecie? Dużo kg na plusie :)
Witaj ja jak narazie od początku ciąży tylko kilogram na plusie . Jak na szczęście mnie ominęły wszystkie te obiawy ciążowe i od początku czuje się dobrze, zobaczymy jaK będzie w następne tygodnie :). A jak ty się czujesz i jaka jest twoja waga :) ???
 
Ja też mam kilo na plusie. Ojj to ja miała wszelkie możliwe: wymioty do 10tc, nudności, zawroty głowy, parcie na mocz, tkliwe piersi. Przeszłam grypę, jelitówkę.. Także nie wesoło.. teraz z kolei jakas infekcja intymna i właśnie założyłam wątek czy można brać lactovaginal i vitagyn c w ciąży?
 
Cześć dziewczyny, ja mam termin na 8 września, wczoraj byłam na połówkowym i ku uciesze serca mam zdrowego chłopca [emoji4] ja od początku ciąży jestem jeszcze z wagą na minusie, ale ja zaczynałam z dość wysoką wagą (BMI 30), więc spokojnie ma z czego schodzić [emoji16]
 
Ja też mam kilo na plusie. Ojj to ja miała wszelkie możliwe: wymioty do 10tc, nudności, zawroty głowy, parcie na mocz, tkliwe piersi. Przeszłam grypę, jelitówkę.. Także nie wesoło.. teraz z kolei jakas infekcja intymna i właśnie założyłam wątek czy można brać lactovaginal i vitagyn c w ciąży?
Lactovaginal jak najbardziej można, brałam na samym początku z zaleceń lekarza
 
reklama
Witajcie :) my mamy wstępnie termin na 20 września. Jak się czujecie? Dużo kg na plusie :)
Hej wszystkim :D Jestem tu nowa:) termin na 17 wrzesnia według usg. Dziewczynka na 90% :) a waga? Dopiero zaczynalam chudnac i mialam 85,5 kg :p teraz 93 kg ;D na 173 wzrostu :/ na poczatku ciazy duzo jadlam. Tak od 15 tygodnia mi przeszlo objadanie sie :)
 
reklama
Do góry