reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

A wszystkie inne dziewczyny przepraszam za tą dyskusję na forum. Z pewnością nie jest fajnie czytać takie rzeczy na forum na którym miałyśmy się wspierać. Ja z mojej strony kończę ten temat, bo to i tak jak grochem o ścianę.

I życzę wszystkim miłego piątku i pięknego Dnia Kobiet [emoji8]
To już nawet nie tyle, że niefajnie się to czyta, ale po którymś poście po prostu już się nie chce tego czytać :-)
 
reklama
Ja jestem z okolic Poznania w sumie do centrum mam jakieś 15 min autem może są tu jakieś jeszcze dziewczyny z Poznania albo okolic bo właśnie nie kojarzę ?

Dziewczyny dużo uśmiechu na twarzy w ten piękny dzień!
Ja mam godzinkę drogi do Poznania i dosyć często w nim jestem :-)
 
Ja syna rodziłam na Raszei i byłam zadowolona. Ale to było 9 lat temu hehe..a teraz zobaczę...albo Raszei albo polna jak coś będzie nie tak. Mój lekarz akurat w żadnym szpitalu nie pracuje....
 
Właśnie też zauważyłam że przy toxo mam tylko igg zrobione :/ nie pamiętam jak na skierowaniu pisało.
Wogole myślałam że mam coś z pęcherzem bo odczuwam przez jakiś czas dyskomfort, takie kłucie po siusianiu ale wyniki moczu bardzo dobre, więc już zgłupiałam. W czwartek mam wizytę to wypytam lekarza.

U mnie też termin na 7/8 wrzesień [emoji6]

Co wózków to też myślę nad używanym i tylko gondole chyba kupimy. Tak jak piszecie, na wiosnę już pewnie na spacerowkę będziemy przechodzić więc nie ma sensu tyle pieniędzy wydawać na nowy wózek. Spacerowkę mam jeszcze po synku w dobrym stanie i lekką więc maluchowi jeszcze posłuży [emoji6]
 
Pora na zmianę tematu. Dziewczyny myślicie już nad jakimiś wózkami? Macie jakieś swoje typy?

Miała któraś z was może Cybex Priam? Jak koła w tym wózku? Jest jakaś amortyzacja?
Ja powoli zaczynam się rozglądać i zastanawiać. Jest kilka wózków, które wizualnie mi się bardzo podobają, ale ogranicza nas jedna ważna funkcja. Mianowicie rączka teleskopowa i to, żeby wózek wizualnie nie był jakiś mały. Między mną a Narzeczonym jest ponad 30 cm różnicy. Moja siostra dla młodego miała Mutsy i mój K jak wyglądał z nim jakby kosiarkę prowadził, haha. Pomijając to, że co chwilę kopał ten wózek, bo rączka za blisko była. Ciężki wybór będzie...
 
Lovi mam taki sam brzuszek :))

Supreme najlepiej jechać do sklepu i pojeździć po nim z wózkiem, i Ty i mąż:) my też tak chcieliśmy kupić składana spacerowke na wakacje i miałam upatrzony a w sklepie się okazało że mój kopie w rurke między kolkami i na szczęście wybraliśmy inny;)
 
Super, ze jest tu klika dziewczyny z moich okolic :) Macie już wstępnie wybrany szpital gdzie chcecie rodzic?
Cały czas chciałam na Polnej... Ale trafiłam tam na dwa zabiegi łyżeczkowania po poronieniu. Miałam wrażenie, że pacjentki są tam jak towar na taśmie produkcyjnej. Pod salą zabiegową łóżko za łóżkiem stały ustawione w kolejce, z jedną wyjeżdżali, z kolejną wjeżdżali. Moje dwa zabiegi po 4-5 minut trwały.
Wiadomo, to szpital kliniczny, największy ginekologiczno-położniczy w Wlkp i tam się przewija przez porodówki pewnie kilkadziesiąt rodzących na dzień. Profesjonalizmu na pewno nie można im odmówić.
Teraz mam fajną ginekolog z Piły i tam też jest porodówka. Szpital taki sobie i też mam wątpliwości, ale jeżeli będzie przy mnie mój ginekolog, to myślę, że reszta nie będzie miała dla mnie większego znaczenia.
 
Miłego Dnia Kochane! [emoji3590]
Mnie dalej trzyma przeziębienie, do tego dzisiaj mega boli mnie glowa, a kręci mi się w niej jakbym nieźle zabalowala [emoji12] mierzyłam ciśnienie i mam 97/54, puls 79, wiec chyba nie bardzo... Ale zrobiłam sobie kawki, może mi się polepszy [emoji6]
 
reklama
Ja chy


Ja idę tam gdzie prowadzący czyli Narutowicz
Pierwsza ciąże cc tez tam rozwiązywaliśmy byłam zadowolona z opieki
Teraz może jest szansa na SN mój lekarz jest bardzo za
zobaczymy czy maleństwo obróci się główka w dół
No to powiem Ci, że ja też pierwszą cesarkę miałam w Narutowiczu :) i teraz też tam planuje, bo w sumie też i najbliżej [emoji3]
 
Do góry