reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

@Olix95 są takie ciśnieniomierze, które pokazują kolorami czy jest dobrze czy źle :p
@Mama1990 u mnie jest katastrofa jeżeli chodzi o dotykanie żył :O mam tatuaże na obu rękach zaraz przy zgięciu łokci i to mnie nie ruszało chociaż trochę bolało, ale igła w moje żyłki to nie nie nie lubię mimo, że nie boli :p albo jak na studiach nas uczyli mierzyć puls na nadgarstku to raz próbowałam i słabo mi się zaraz zrobiło :D Prędzej komuś niż sobie. Ale w ogóle jak bym miała sobie robić jakieś zastrzyki to bez szans.
 
reklama
W Mikołowie jeden szpital. Ja chodzę na wizyty do ordynatora tego szpitala. Szpital ten ma pierwszy stopień referencyjnosci. I tu można rodzic od 36 tyg ciązy, jeśli coś się dzieje wcześniej kierują na Ligote.
Córkę urodziłam w 36 tyg. Więc się załapałam. Siostra moja musiała rodzic na Ligocie a ta porodowka tam masakra. Chyba że się coś zmieniło od 6 lat.
 
@Olix95 są takie ciśnieniomierze, które pokazują kolorami czy jest dobrze czy źle :p
@Mama1990 u mnie jest katastrofa jeżeli chodzi o dotykanie żył :O mam tatuaże na obu rękach zaraz przy zgięciu łokci i to mnie nie ruszało chociaż trochę bolało, ale igła w moje żyłki to nie nie nie lubię mimo, że nie boli :p albo jak na studiach nas uczyli mierzyć puls na nadgarstku to raz próbowałam i słabo mi się zaraz zrobiło :D Prędzej komuś niż sobie. Ale w ogóle jak bym miała sobie robić jakieś zastrzyki to bez szans.

Ja też mam tatuaż na przedramieniu :D ale nie dochodzi do zgięcia :p
 
W Mikołowie jeden szpital. Ja chodzę na wizyty do ordynatora tego szpitala. Szpital ten ma pierwszy stopień referencyjnosci. I tu można rodzic od 36 tyg ciązy, jeśli coś się dzieje wcześniej kierują na Ligote.
Córkę urodziłam w 36 tyg. Więc się załapałam. Siostra moja musiała rodzic na Ligocie a ta porodowka tam masakra. Chyba że się coś zmieniło od 6 lat.
Oo myślę że nie zmieniło się nic. Ligota to zło, mam nadzieję ze nie będzie mi nigdy dane tam być. Ja na raciborskiej rodzilam;)
 
W Mikołowie jeden szpital. Ja chodzę na wizyty do ordynatora tego szpitala. Szpital ten ma pierwszy stopień referencyjnosci. I tu można rodzic od 36 tyg ciązy, jeśli coś się dzieje wcześniej kierują na Ligote.
Córkę urodziłam w 36 tyg. Więc się załapałam. Siostra moja musiała rodzic na Ligocie a ta porodowka tam masakra. Chyba że się coś zmieniło od 6 lat.

O Ligocie słyszałam kiepskie opnie też.
 
Co do wózków to ja oglądałam anex sport na żywo i jako że wizualnie mi się podoba to prowadziło mi się go fatalnie ale zwrócił moją uwagę wózek tako junama diamond po prostu cudo i teraz mam dylemat między tym tako a bebetto Torino chodź bebetto jeszcze nie miałam okazji prowadzić to pójdę za jakiś miesiąc do innego sklepu może tam będzie gdzieś ten model :)
A kupić chce dopiero lipiec sierpień więc mam jeszcze czas :) ale chciałabym kupić sama gondolę bo spacerówki z zestawów są fatalne :)
 
Oo myślę że nie zmieniło się nic. Ligota to zło, mam nadzieję ze nie będzie mi nigdy dane tam być. Ja na raciborskiej rodzilam;)[/QUOTE

Siostra urodziła wcześniaka w grudniu. A na Ligocie zero szatni wszyscy na odwiedziny w butach w kurtkach, zero ochraniaczy na buty. To co tam widziałam to był koszmar.
 
reklama
Do góry