reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Dziewczyny nie spinajcie się naprawdę szkoda nerwów. Może jakieś łagodniejsze tematy . Jedna z nas siedzi biedna czeka na wizytę o tej godzinie kciuki za Ciebie kochana . Ja jak z czyimś zdaniem się nie zgadzam to się nie udzielam i tyle [emoji3]. Każdy ma prawo do własnego zdania i dbania o siebie jak uważa . Jakie życie by było nudne jak każda z Nas była by taka sama no nijakie po prostu [emoji51][emoji51]

A ja uważam, że jak nam się nie podoba to, w jaki ktoś sposób pisze o innych, to warto zareagować, bo inaczej cały czas będziemy czytać takie niekulturalne i obraźliwe dla kogoś wypowiedzi. Chyba nie o to chodziło w tym forum. Poza tym czym innym jest wyrażenie swojego zdania, a czym innym narzucanie go innym w myśl: wszyscy jesteście głupi, tylko ja jestem mądra.

Co do wypowiedzi Czarnulki, to nie wchodziłam wczoraj na forum i dopiero dziś nadrabiałam i wszystko, co miałam ochotę jej odpowiedzieć, już padło, więc nie będę po Was powtarzać.
Czarnulko uważam, że psujesz atmosferę na forum. A tak zupełnie przy okazji, to drobiazg, ale prośba ode mnie: mogłabyś swoje myśli zamieszczać w jednym poście na raz, zamiast produkować ich nie wiadomo ile? Tylko Ty piszesz bardzo często post tuż pod swoim postem i to jest dla mnie nieco irytujące.
 
reklama
@czarnulka28 Wiesz, wydaje mi się że nie muszę już więcej pisac, bo dziewczyny wszystko już tutaj napisały. Wstyd takie rzeczy tłumaczyć dorosłej kobiecie, bo rozumiem nastolatkowi. Najgorsze jest to ze wlasnie dzieci pozniej powielają takie zachowanie i krzywda inne dzieci. Bo sa "wielorybami" najczesciej nie z wlasnej winy. Piszesz ze nie wydajesz opini o innych, ale z gory zarzucilas ze kobieta ktora ma więcej kilogramów jest opasła, tłusta swinia. Pomysl,jak mialy poczuć sie kobiety na forum które maja troche więcej tych kilogramów? Myslalam ze jestesmy tu po to zeby sie wspierac. Juz wczesniej nie podobaly mi sie twoje wypowiedzi gdy pisalas o operacjach estetycznych. Fajnie jak kobieta dba o siebie, ale wydajesz sie byc mega zakompleksiona i mozesz nas tutaj wkręcac jak to bardzo siebie lubisz, kobieto na poziomie. Może i masz sporo, pieniądze i te sprawy, ale pojęcia etyka to Ty nie znasz ani trochę. Radzę jeszcze raz się zastanowić nad swoimi wypowiedziami, bo ktoś Ci tu slusznie zwrocil uwage a Ty jeszcze się klocisz.
O jeszcze kolejna mądra z wiedza pani psycholog udziela się w dyskusji o której nic nie wie. Gratulacje. A siebie lubię bardziej niż myślisz jeszcze za młoda jesteś żeby wogole coś wiedziec o zyciu
I nie mam kompleksów nie mam powodów żeby je mieć. Jak mam za wąskie usta to nie żyje z nimi tylko powiększaniu i nie myśle. Jak mam zmarszczkę to ja wypełniam. Jal czuje się za gruba to się odchudzam. Nie widzę powodu żeby były to kompleksy. A to ze to robię to dlatego ze lubię dobrze wyglądać i być zauważona i wiele osób z mojego otoczenia to docenia i ja czuje się z tym dobrze. I nie widzę nic złego w tym ze korzystam z medycyny estetycznej albo bieżni czy atlasu. W dzisiejszym świecie to jest zupełnie normalne dla mnie i moich koleżanek. Ale w nie przejmuj się w twoim wieku tez nie wiedziałam co to jest i była to dla mnie ameryka
 
Ostatnia edycja:
Ela ja 58 przed ciążą też wazylam ale ja mam 164:D przy kp zeszlam do 54 i czułam się tak dobrze jak nigdy. Nie umiałam tak nigdy schudnąć.

Mama1990 mnie przy kichaniu też boli więc to chyba może być

NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET!

Klaudia miłego dnia, super że klucze dostaniecie:)

Hej Emi, a skad jesteś?:)
 
Kobietki!
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet, Cudownego Dnia [emoji177]

Odpuśćmy już sobie wywody o wadze, nie nakręcajmy się!Nie jedna się pewnie zdenerwowała, a stres jak wiadomo nie jest dla nas dobry [emoji8]
 
Przepraszam, ale musze sie wtracic w wasza " na poziomie" wymiane zdań.

Aldona nie wiem, gdzie ty widzisz u dziewczyny zachowanie anorektyczki? W którym, momencie? Ja przez 4 mc wolałam nie jeść , albo jesc tylko same zupy, bez żadnej konkretnej tresci ,bo wymioty nie do konca strawionym pokarmem 10 razy dziennie nie są Wogole przyjemne.
Jedynym pozytywem, ktory widzialam w tych wymiotach to bylo to, ze wlasnie nie zaczne tyc od poczatku.

Do szpitala nikt normalny z wymiotami cie nie zamknie. Co jedyne lekarz moze przepisac ci czopki przeciwwymiotne( to samo daliby ci w szpitalu).

I rozumiem co chciala przekazac Czarna, a że przekazała to w taki a nie inny sposób, ty i klika innych z was odebrało to jak odebralo.

Ale nie dlatego pisze. Uderzylo mnie w twoich wypowiedziach to, ze jestes do granic mozliwosci CHAMSKA , I NIE KULTURALNA! I ZACHOWUJESZ SIE JAK ROZKAPRYSZONA PANI BYLA ANOREKTYCZKA ,KTORA CHCE UDOWODNIC DRUGIEJ KOBIECIE , ZE MA RACJE!

Sorry dziewczyny, ale ciaza nie daje nam mozliwosci jesc za dwoje TYLKO DLA DWOJGA :)

I rozumiem, ze mozna przytyć z różnych przyczyn 20 kg od tak. Ale to jak naskoczylyscie na dziewczyne, jest naprawde nie fajne. Dorosle baby w ciazy!

Ciekawe czy prowadzicie takie rozmowy MERYTORYCZNE w realu z kims twarza w twarz?
Aldona przez internet wydała diagnozę trzeba uważać co się pisze bo jak się ma swoje zdanie to jest się anorektyczka wstydząca się swoich dzieci
 
A ja uważam, że jak nam się nie podoba to, w jaki ktoś sposób pisze o innych, to warto zareagować, bo inaczej cały czas będziemy czytać takie niekulturalne i obraźliwe dla kogoś wypowiedzi. Chyba nie o to chodziło w tym forum. Poza tym czym innym jest wyrażenie swojego zdania, a czym innym narzucanie go innym w myśl: wszyscy jesteście głupi, tylko ja jestem mądra.

Co do wypowiedzi Czarnulki, to nie wchodziłam wczoraj na forum i dopiero dziś nadrabiałam i wszystko, co miałam ochotę jej odpowiedzieć, już padło, więc nie będę po Was powtarzać.
Czarnulko uważam, że psujesz atmosferę na forum. A tak zupełnie przy okazji, to drobiazg, ale prośba ode mnie: mogłabyś swoje myśli zamieszczać w jednym poście na raz, zamiast produkować ich nie wiadomo ile? Tylko Ty piszesz bardzo często post tuż pod swoim postem i to jest dla mnie nieco irytujące.
Nikt nie każe ci czytać moich postów omijaj je jak ci nie pasuje coś. Ot masz problem hehe
 
Przepraszam, ale musze sie wtracic w wasza " na poziomie" wymiane zdań.

Aldona nie wiem, gdzie ty widzisz u dziewczyny zachowanie anorektyczki? W którym, momencie? Ja przez 4 mc wolałam nie jeść , albo jesc tylko same zupy, bez żadnej konkretnej tresci ,bo wymioty nie do konca strawionym pokarmem 10 razy dziennie nie są Wogole przyjemne.
Jedynym pozytywem, ktory widzialam w tych wymiotach to bylo to, ze wlasnie nie zaczne tyc od poczatku.

Do szpitala nikt normalny z wymiotami cie nie zamknie. Co jedyne lekarz moze przepisac ci czopki przeciwwymiotne( to samo daliby ci w szpitalu).

I rozumiem co chciala przekazac Czarna, a że przekazała to w taki a nie inny sposób, ty i klika innych z was odebrało to jak odebralo.

Ale nie dlatego pisze. Uderzylo mnie w twoich wypowiedziach to, ze jestes do granic mozliwosci CHAMSKA , I NIE KULTURALNA! I ZACHOWUJESZ SIE JAK ROZKAPRYSZONA PANI BYLA ANOREKTYCZKA ,KTORA CHCE UDOWODNIC DRUGIEJ KOBIECIE , ZE MA RACJE!

Sorry dziewczyny, ale ciaza nie daje nam mozliwosci jesc za dwoje TYLKO DLA DWOJGA :)

I rozumiem, ze mozna przytyć z różnych przyczyn 20 kg od tak. Ale to jak naskoczylyscie na dziewczyne, jest naprawde nie fajne. Dorosle baby w ciazy!

Ciekawe czy prowadzicie takie rozmowy MERYTORYCZNE w realu z kims twarza w twarz?

Akurat nie uważam, by moja rozmowa z @czarnulka była rozmową na poziomie, zniżyłam się do jej poziomu, bo miałam nadzieję, że może chociaż trochę otworzy jej to oczy. Ale na darmo to było!

Nie uważam, by moje wypowiedzi tutaj na forum były chamskie jak to określasz. I nikomu nie próbowałam udowodnić, że mam racje. Może poczytaj wypowiedzi innych dziewczyn o tym co sądzą o wypowiedziach @czarnulki na temat wagi. Większość jest mojego zdania i myślę, że większość zwyczajnie po ludzku takie obrażanie uraziło. Ja nikogo tutaj nie obrażam. I nie szufladkuje przede wszystkim!

@czarnulka tutaj na forum żaliła się na wymioty i jak to niby nie może W OGÓLE jeść a jak dziewczyny radziły zgłosić się do lekarza, to nie widziała takiej potrzeby. Nikt nie mówił, że od razu musiała lecieć do szpitala i tam zostawać, zwyczajnie zadbać o siebie i swoje zdrowie. A nie radość, że oooo dzięki temu przynajmniej nie przytyje..

Nie wiem jaki trzeba mieć status, by trzeba było się głodzić. W ciąży. I sorry.. nie wiem co masz do mnie (@czarnulka szuka wsparcia, żeby chociaż jedna stanęła po jej stronie?!). Nie wiem jak kobieta w ciąży może napisać że wstydzi się GRUBEGO brzucha ciążowego a druga jej poklaskiwać.

Ja rownież jestem bogata i mam wszystko i co z tego? To jest jakiś super status, że można mi wszystko? Mam inne wartości w życiu niż to co materialne i wiem co to szacunek do drugiego człowieka i potrafię docenić to co mam od życia. A dziecko to dla mnie cud i w tym momencie nie jest ważne dla mnie jak zmieni się moje ciało przez tą malutką istotę, której świadomie chcemy dać życie!

Każda z nas jest inna! Każda! Grube, chude, biedne, bogate. Były tematy rownież o mieszkaniach i rownież można się krytykować. Ale serio musimy się licytować? Obrażać innych? Mnie zbulwersowało to co napisała czarnulka i jej ogólne zachowanie na forum i owszem poniosło mnie rownież. Ale nikogo nie obraziłam!
 
Ela ja 58 przed ciążą też wazylam ale ja mam 164:D przy kp zeszlam do 54 i czułam się tak dobrze jak nigdy. Nie umiałam tak nigdy schudnąć.

Mama1990 mnie przy kichaniu też boli więc to chyba może być

NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET!

Klaudia miłego dnia, super że klucze dostaniecie:)

Hej Emi, a skad jesteś?:)

W pierwszej ciazy jakoś tego nie zauważyłam :p to mnie uspokoilas. :)
Najlepszego również :)
 
reklama
A wszystkie inne dziewczyny przepraszam za tą dyskusję na forum. Z pewnością nie jest fajnie czytać takie rzeczy na forum na którym miałyśmy się wspierać. Ja z mojej strony kończę ten temat, bo to i tak jak grochem o ścianę.

I życzę wszystkim miłego piątku i pięknego Dnia Kobiet [emoji8]
 
Do góry