reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Hey ja się mało udzielam ale to przez mdłości po prostu męczą mnie dzień w dzień i to coraz gorszej aniżeli mniej :( obym nie musiała męczyć się tak jak z Pola do 25 tygodnia bo nie dam rady :( jestem zła i wyzywam nie umiem cieszyć się ciąża bo mało jem a jak już zjem to mi jeszcze bardziej dokucza i tak do końca dnia dopóki nie zasnę :(
 
reklama
Jabłek nie mogę jeść bo zaraz mi cukier skacze, robiłam 2 podejścia oba nieudane, jem banany ale tylko jeden po 2 skacze mi cukier, miksowałam jogurt z malinami albo truskawkami i jest ok, innych owoców nie próbowałam, mam zamiar sprawdzić brzoskwinie ale póki co nie ma bo i tyle z owoców, ogólnie mają one dużo cukru więc nie ryzykuje...
Jem co 2h-2.5h czasem 3 ale ja już po godzinie jestem głodna więc ciężko mi wytrwać dłużej, chyba że jestem poza domem to wtedy przeginam i mam przerwę 4-5 godzinną wiem że nie powinnam ale np w laboratorium nieraz dłużej mi zejdzie...
Grejpfrut cudownie obniża cukier :)
 
@supreme witaj! Ja mam za sobą dwie straty w 2018 roku obie w 12 tc, tez jadę na heparynie dokładnie fraxy :) i nie martw się, każda z nas panikuje. Od tego jesteśmy żeby się wspierać!
@Milvaaa witaj! Rozgosc się :)
Dziewczynki teraz już musi być dobrze[emoji8] głowy do góry.
Ja tez mam siniaki, do tego teraz robią mi się chyba te zwapnienia, bo czuje grudki pod skóra, które bolą. I tez mi coraz ciężej się wbić, chyba muszę zmienić miejsce.. [emoji45]
 
Hej czytam was od początku ale bałam sie do was dołączyć. To jest moja druga ciąża właśnie zaczęliśmy 11 tydzien pierwsza ciąża zakończyła sie poronieniem w 9 tc. Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie
 
Mnie diabetolog wysmiala że jakby grejpfrut obniżal cukier, to każdego leczyliby grejpfrutami a nie insulina. Po prostu ma niski ig więc nie podnosi cukru. Też jadłam kilogramami:D

A ja przetestowalam na sobie i jak do śniadania zjadlam pol grejfruta to cukier mialam nizszy niż jakbym zjadla to samo bez ;) mi pomagał. Warto spróbować :) a insulina i tak była i tak wiadomo :p sam w sobie mi jej nie zastąpil niestety :p
 
Mnie diabetolog wysmiala że jakby grejpfrut obniżal cukier, to każdego leczyliby grejpfrutami a nie insulina. Po prostu ma niski ig więc nie podnosi cukru. Też jadłam kilogramami:D
Wam rośnie cukier a mi spada nawet do 40 potrafi się obniżyć jeśli nie jem co 2h, ciągle mam przy sobie coś słodkiego batonik czy cukierki i jeszcze tsh mi rośnie ostatnio miałam 3.1. we wtorek wizyta u ginekologa ze względu na glukozę i tsh i pewnie diabetyków i endykrolog mnie nie ominie. Przed ciążą glukoza i tsh idealne. Mdlosci mi przechodzą za to chyba w depresję popadlam wszystko mnie denerwuje, ciągle płacze, jest masakra. To moja druga ciaza 10t+5dni, z pierwszej ciąży 8letni syn (ciaza bez objawów wręcz idealna nie licząc późniejszej zgagi częstego oddawania moczu
 
Hey ja się mało udzielam ale to przez mdłości po prostu męczą mnie dzień w dzień i to coraz gorszej aniżeli mniej :( obym nie musiała męczyć się tak jak z Pola do 25 tygodnia bo nie dam rady :( jestem zła i wyzywam nie umiem cieszyć się ciąża bo mało jem a jak już zjem to mi jeszcze bardziej dokucza i tak do końca dnia dopóki nie zasnę :(
kochana to jedziemy na jednym wózku. Ja już się nastawiam ze do końca ciąży tak będzie. Dziś ledwo weszłam po schodach z synem do zabawkowego a tam myślałam ze zwymiotuje chociaż nic nie jadłam tylko piłam tragiczne to jest
 
reklama
Mnie dopadło przeziębienie na maxa, oddychać nie umiem mam taki katar, gardło boli, głowa boli. I najśmieszniejsze jest to że jak kaszlę to mam odruch wymiotny i lece do kibla więc możecie sobie wyobrazić jaki miałam cudowny dzień dzisiaj :p

Także ten, cycki do przodu i znowu idę spać i czekam na cud że jutro będzie ten dzień kiedy wstanę i będzie super :D

Ale widzę że na suwaku mi podpowiedziało że moje dziecko jest już płodem i ma jakieś 6 cm więc cieszę się jak głupia że już 12 tygodni zleciało :D
 
Do góry