reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ooo kurcze to duże dziecię ;) u mnie 11+4 i ma 5,7 z wczorajszych pomiarów
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny czy u Was też już są widoczne brzuszki?
Kurcze, bo mój wygląda jakbym była co najmniej w 16 tyg heh
 
@olagie ja dzisiaj zaczynam 9 tc. Jeszcze tydzień temu miałam płaski brzuch.. [emoji23]
IMG_0733.JPG
 
Ja też po walentynkowej wizycie ale wczoraj świętowaliśmy, byli też moi rodzice więc mniej czasu. Okruszek super - ma 10 cm, wierci się jak szalony, a w pewnym momencie nawet walnął się w główkę rączką. Płci nie widać ale nie nastawilam się że zobaczę. Może uda się 25.02 na prenatalnych. Ważne że serduszko bije pięknie 167.
Co do moich wyników to muszę powtórzyć tsh bo mam za niskie i dorobić t3 i t4. Ale być może to tylko taki wynik w pierwszym trymestrze. Poza tym jest ok. Narazie kosmówka jest za wysoko i może się z tego zrobić łożysko przodujące ale nastawiam się pozytywnie bo nie jest to przesądzone.
Czuje się już naprawdę dobrze. Szybciej się tylko męczę. A że nie plamię, a lekarka nie widzi przeciwwskazań to przytulam się z mężem dużo i często:p

10cm? I termin na wrzesień? Mój w pon miał 3.5cm i termin na 6wrzesnia
 
Duży ten bobas, moja przyjaciółka zaczyna 15 tc i jej maluchy maja 8.9 cm [emoji848] dziwne bo prenatalne się robi do 84 mm a dzieciątko ma już 100 mm wiec prenatalnych i tak nie zrobią, bo są niewiarygodne. Chyba ze faktycznie lekarz zmierzył razem z nóżkami, bo crl jest za duże jak na takiego bobasa.. [emoji848]

@Kara88 tak, moja malutka zmęczyła się po spacerku ;) gdyby nie ona to chyba bym przyrosła do łóżka całkiem [emoji23]
 
Ooo, u mnie brzuszel wyglada mniej wiecej tak samo :) moze ciuuuupke większy. Z tym ze u mnie jest 10+0. Sie zastanawiałam czy tylko ja go widze czy rzeczywiście trochę zaczyna byc widoczny:)
W ogole dziewczyny, tez Was tak dziwnie bola brzuszki? Jak siedzę to oki, ale jakis spacer czy stoje to tak dziwnie boli, nie na okres tylko tak smiesznie ciagnie.
W ogóle pochwale sie ze od 3 dni nie plamie ♡ bardzo mnie to cieszy, moze w koncu bede miala spokój:)
Duży ten bobas, moja przyjaciółka zaczyna 15 tc i jej maluchy maja 8.9 cm [emoji848] dziwne bo prenatalne się robi do 84 mm a dzieciątko ma już 100 mm wiec prenatalnych i tak nie zrobią, bo są niewiarygodne. Chyba ze faktycznie lekarz zmierzył razem z nóżkami, bo crl jest za duże jak na takiego bobasa.. [emoji848]

@Kara88 tak, moja malutka zmęczyła się po spacerku ;) gdyby nie ona to chyba bym przyrosła do łóżka całkiem [emoji23]
 
Patrzę i patrzę i za bardzo nie widzę tego brzuszka u Justyndziuk. Jak dla mnie to on cały czas jest płaski. Wcześniej chyba musiał być wklęsły w takim razie ;)
Klaudia278 świetna wiadomość! Oby tak dalej, to może niedługo będziesz mogła opuścić celibat ;)
 
reklama
Do góry