reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
W grudniu był wysportowany, ja widzę różnice. Dla mnie teraz jest okrągły, widzę ta wypukłość [emoji177]
Zobacz załącznik 943207Zobacz załącznik 943208

@czarnulka28 współczuje dolegliwości [emoji45]

@Klaudia278 mnie tez ciągnie jak pochodzę za długo do tego twardnieje i jest to bardzo nieprzyjemne..

No tak- jest różnica
Pozazdrościć ja po pierwszej ciąży wróciłam do płaskiego - ale takiego wysportowanego pozazdrościć już nigdy mieć nie będę raczej
 
Teraz się wszystko zgadza na szczęście:) nawet mąż słszyał że 10 cm ma nasz Okruszek wiec dobrze ze sobie to wyjasnilam. zobaczymy tylko potem jak to będzie z łożyskiem.
A co do brzuszka to ja też mam. Może nie jest jakiś ogromny ale widać różnice. Rodzice nie widzieli mnie 2 tygodnie i mówili wczoraj że widać ładnie ale ktoś może też pomyśleć że się objadlam:p
 
Teraz się wszystko zgadza na szczęście:) nawet mąż słszyał że 10 cm ma nasz Okruszek wiec dobrze ze sobie to wyjasnilam. zobaczymy tylko potem jak to będzie z łożyskiem.
A co do brzuszka to ja też mam. Może nie jest jakiś ogromny ale widać różnice. Rodzice nie widzieli mnie 2 tygodnie i mówili wczoraj że widać ładnie ale ktoś może też pomyśleć że się objadlam:p
U mnie też ktoś tak może pomyśleć, że się objadlam [emoji39] chociaż wieczorami zawsze jest większy jak się porządnie najem [emoji23]
 
W grudniu był wysportowany, ja widzę różnice. Dla mnie teraz jest okrągły, widzę ta wypukłość [emoji177]
Zobacz załącznik 943207Zobacz załącznik 943208

@czarnulka28 współczuje dolegliwości [emoji45]

@Klaudia278 mnie tez ciągnie jak pochodzę za długo do tego twardnieje i jest to bardzo nieprzyjemne..
Ale piękna figura! U mnie tez moze wczesniej nie byl wysportowany, ale zawsze mega płaski bo nawet jak tyje to nigdy w bebol. Tez widzę różnice, az tak cieplej na serduszku. Chyba jedyna sytuacja kiedy kobieta cieszy sie ze tyje haha ♡
 
Cieszę się z samych dobrych wiadomości :) u nas też wszystko dobrze. 4,66cm szczęścia :):):)
 

Załączniki

  • 20190215_174234.jpg
    20190215_174234.jpg
    417,4 KB · Wyświetleń: 100
@Kattee kupiłam je w zeszłym roku w Lidlu, pewnie niebawem znowu się pojawia, bo widziałam, ze jakoś teraz spodnie ciążowe maja się pokazać :)

@olagie ja mam cicha nadzieje, ze po ciąży uda mi się wrócić do figury sprzed ciąży. Jestem zawzięta.. ale jak się nie uda, bo zostanie mi np skóra to nic się nie stanie:) będzie miejsce dla kolejnego bobaska.

@Klaudia278 dokładnie! Zawsze się przejmowałam każda fałdką, każdym kg, a teraz patrzę na odbicie w lustrze i się szczerze jak głupi do sera [emoji23] piękne uczucie [emoji177]
 
reklama
@justyndziuk ja widzę ładny brzuszek [emoji7] ale do lata juz nie zdążymy z kaloryferkiem[emoji16][emoji16][emoji16] zamiast 6cio paka będziemy nosić małą beczke z przodu [emoji23]
Lato 2020 jest nasze [emoji16][emoji108][emoji123]
 
Do góry