reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Wrześniowe mamy 2019

@Kara88 jakie śliczne maleństwo [emoji177]
Tak to niestety u nas działa. Koleżanka była na prenatalnym to nie pozwolił wejść jej mężowi do gabinetu i ani słówkiem się nie odezwał, dopiero jak zapytała czy wszystko jest w porządku z dzieckiem powiedział „no okej” i tyle [emoji43] chyba bym go w łeb palnęła!
Ale najważniejsze ze maleństwo jest zdrowe i pięknie rośnie [emoji177]
 
reklama
Czy ja widzę nozki? Raczki?? Ja widze dokladnie dziecko czy to fatamorgana? :D
I czy ja widze siusiaka? :)
Dziecko, dziecko[emoji16] ale zmartwie was bo to niestety nie siusiak[emoji39] a noga w odbiciu światła z USG hehe o płeć będę maltretować mojego gina za 3 tyg hihi
 
Dziecko, dziecko[emoji16] ale zmartwie was bo to niestety nie siusiak[emoji39] a noga w odbiciu światła z USG hehe o płeć będę maltretować mojego gina za 3 tyg hihi
Cudny taki widok. Zazdroszcze!
Ktory to tydzien, ze tak cudnie widac? ja tez chce takie 4d :D
Ach juz zerknelam, ze 11 tydzien. To idzie mi tylko czekac ;)
 
reklama
@dory jednak nie jestem sama uff, boje się, ze przytyje nie wiem ile w tej ciąży [emoji45]

Zazdroszczę wam tych wizyt dzisiejszych [emoji177]
 
Do góry