reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Ja mam zólte uplawy ostatnio i lekkie swedzenie? Mialyscie takie objawy infelcji? Ja wizyte mam 18 teraz . A lekarz zeby zaczac leczenie infekcji najpierw musi zrobic posiew ile sie potem czeka na takie wyniki ?
To może świadczyć o infekcji, jak dla mnie to bardzo prawdopodobne. Nie wiem, co dla Ciebie znaczy lekkie swędzenie. Ja nie pamiętam, żebym miała robiony posiew, a infekcji w poprzedniej ciąży miałam od groma. Lekarz wizualnie podczas badania stwierdzał, jaki rodzaj infekcji i na tej podstawie wystawiał receptę na lekarstwo i to zawsze działało (aż do kolejnej infekcji). Zła wiadomość jest taka, że infekcję w ciąży bardzo lubią nawracać.
 
Hmm niby w internecie pisze ze grzybicza ma biale uplawy wiec sama nie wiem . Ale raczej mysle ze jakas infekcja niestety tam jest :( widze ze umnie musi sie ciagle cos dawac we znaki .Mylicie ze z takimi objawi moge raczej poczekac tydzien do wizyty . Bo juz boje sie znowu ze w koncu jak tak bedzie mi co tydzien robic to USG ti zaszkodze sobie tym . A jutro pojade do jakiegos sklepu z Zoila I i sprobuje tych naturalnych sposobow tak jak dziewczyny pisaly :)
 
@pumelova ja jestem po ciężkim porodzie, operacji ratującej życie i mam masakrę w brzuchu. Kolejna operacja oddaliła mnie jescze bardziej. Pewnie będziemy z mężem próbować za pare lat ale na razie potzrebuje dojść do siebie fizycznie i psychicznie. Także na razie pasuje.
 
Kochane jestem po!!
Serduszko bije jak dzwon! Dzidzia ma 1.2 cm. Termin zostaje na 30 września.
Jestem taka szczęśliwa!!!
W przyszlym tygodniu robie badania krwi i moczu :)
W cytologii wyszedł mi stan zapalny więc mam przepisane globulki. I na lewym jajniku mam 3 cm torbielik stąd silne bóle.
Ale wspaniale!!!
20190207_192140.jpeg
 
reklama
Do góry