reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Kochane jestem po!!
Serduszko bije jak dzwon! Dzidzia ma 1.2 cm. Termin zostaje na 30 września.
Jestem taka szczęśliwa!!!
W przyszlym tygodniu robie badania krwi i moczu :)
W cytologii wyszedł mi stan zapalny więc mam przepisane globulki. I na lewym jajniku mam 3 cm torbielik stąd silne bóle.
Ale wspaniale!!!Zobacz załącznik 940849

Czekalam na Twoją wiadomosc [emoji1] super
Piekna fotka

Ja mam stresa przed jutrzejsza wizytą


Co do infekcji to nie ma na co czekac , marsz do lekarza . Ewentualnie z domowych sposobow sprobowac z jakims probiotykiem w globulkach , kiedys mi pomoglo , ale nie wiem jak to jest w ciązy
 
reklama
Czekalam na Twoją wiadomosc [emoji1] super
Piekna fotka

Ja mam stresa przed jutrzejsza wizytą


Co do infekcji to nie ma na co czekac , marsz do lekarza . Ewentualnie z domowych sposobow sprobowac z jakims probiotykiem w globulkach , kiedys mi pomoglo , ale nie wiem jak to jest w ciązy
Lekarz przepisał mi globulki. Nie mam żadnych dolegliwości. Poprostu coś się dzieje na poIomie śluzówek. Jutro wykupię.
 
HappyBabyMama o kurczę to nie wiedziałam. Współczuję. Zdrówka Ci życzę:*

Mitsukurina gratulacje[emoji173]
 
Hmm niby w internecie pisze ze grzybicza ma biale uplawy wiec sama nie wiem . Ale raczej mysle ze jakas infekcja niestety tam jest :( widze ze umnie musi sie ciagle cos dawac we znaki .Mylicie ze z takimi objawi moge raczej poczekac tydzien do wizyty . Bo juz boje sie znowu ze w koncu jak tak bedzie mi co tydzien robic to USG ti zaszkodze sobie tym . A jutro pojade do jakiegos sklepu z Zoila I i sprobuje tych naturalnych sposobow tak jak dziewczyny pisaly :)
Smerfetka, z tego co wiem, to USG jest nieszkodliwe (ale nie mam medycznej wiedzy, więc nie dam sobie uciąć za to nawet małego palca). Poza tym żeby stwierdzić infekcję, lekarz raczej zbada Cię wziernikiem, bo na USG chyba by nic nie zobaczył. Jeśli masz infekcję, to raczej sama nie przejdzie, a będzie się zaostrzać, więc idź póki nie jest jeszcze źle. Albo przynajmniej do apteki i doradzić się farmaceutki, co kupić. Jeśli nie masz, to kup też sobie w aptece jakiś dobry żel do higieny intymnej. Niektóre są z przeznaczeniem na infekcje, z niskim pH.
 
Dziewczyny miałam zapalenie pęcherza niedawno i koniecznym jest konsultacja z lekarzem bo jest to niebezpieczne także do dzidziusia i trzeba dobrze wyleczyć. Konieczne jest badanie ogólne moczu i posiew (czeka się kilka dni na wyniki posiewu). Pani doktor zabronila też nasiadowek w I trymestrze (podobnie niewskazane są gorące kąpiele) i stosowania samemu jakiejś furaginy która jest bez recepty aktualne.
 
Dziewczyny miałam zapalenie pęcherza niedawno i koniecznym jest konsultacja z lekarzem bo jest to niebezpieczne także do dzidziusia i trzeba dobrze wyleczyć. Konieczne jest badanie ogólne moczu i posiew (czeka się kilka dni na wyniki posiewu). Pani doktor zabronila też nasiadowek w I trymestrze (podobnie niewskazane są gorące kąpiele) i stosowania samemu jakiejś furaginy która jest bez recepty aktualne.
mnie z badania moczu wyszlo wszystko ok, procz tego ze ph wyszlo ponad norme, ale nie oznacza zadnej infekcji. a i tak nie czuje, zeby wszystko bylo dobrze. stad zamartwianie sie niestety
 
reklama
mnie z badania moczu wyszlo wszystko ok, procz tego ze ph wyszlo ponad norme, ale nie oznacza zadnej infekcji. a i tak nie czuje, zeby wszystko bylo dobrze. stad zamartwianie sie niestety
Rozumiem. A boli Cię przy sikaniu? Częściej chodzisz? Ja miałam to wrażenie że cały czas chce mi się siku a było kilka kropel i ból...
Lepiej poczułam się kiedy leżałam pod kocem i wygrzalam to chociaż tak. Pomógł.tez trochę prysznic ciepły dłuższy.
A w badania ogólnym moczu miałam tylko wtedy "bakterie dość liczne"...
 
Do góry