reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Nie zrozumiałam Twojego posta. Za dużo skrótów myślowych. Możesz nieco jaśniej?
Chodzilo mo o te w tamten poniedzialek lekrarz ocenil wiek ciazy na 8,5 a w ten pon w szpitalu lekarka na 9,2 a penatralne mam 26.02 I ze nie wiem w koncu czy to bedzie 12 tydzien i 6 dni czy bedze 12i 3 z wyliczen w szpitalu :-)
 
reklama
@pumelova No właśnie doszłam do tego, że chyba się szczepiłam :p
@Kattee ja cały czas brałam 50, ale odkąd się dowiedziałam o ciąży endo zwiększyła mi dawkę na 75
@justyndziuk ja jestem w 11 tygodniu a nawet umówiona nie jestem na prenatalne, pewnie w przyszłym tygodniu na wizycie lekarz mi powie co i jak
@HappyBabyMama strasznie mi przykro ;( trzymaj się [emoji8]
@dory mnie od niedawna właśnie tak co jakiś czas kłuje.. Dziwne uczucie, na początku się wystraszyłam ze coś może nie tak, ale od kilku dni codziennie mam takie kłucia
 
Dziękuję dziewczyny, juz zaczynałam sie martwic. Ja chyba wciąż sie martwię :p

Któraś z was wizytuje w Walentynki jak ja? :)
 
Odebrałam wyniki tokso :/
Igg 1646 (co mnie nie zdziwiło, bo tak też było w pierszej ciąży), Igm w szarej strefie nie do określenia, a awidność 63 % więc niby niska :/
Przechodziłam już przez to w pierwszej ciąży.
Podobno nie można mieć dwa razy toksoplazmozy więc pewnie jakieś dziwne te wyniki znowu mam.
denerwuje mnie to bo kolejna ciąża a ja znowu przechodze przez to samo ***** za przeproszeniem.
 
Ale dziewczyny czujecie tylko w podbrzuszu i tajnikach? Bo takie też miewam, ale od jakiegoś czasu miewam tez kłucie w pochwie i średnio raz na tydzień od 3 tygodni kłucie przy oddawaniu moczu. Na pewno to normalne?
Mnie nie kluje w pochwie. Może to jakaś infekcja i zdaloby się zrobić wymaz
 
reklama
Dziękuję dziewczyny, juz zaczynałam sie martwic. Ja chyba wciąż sie martwię [emoji14]

Któraś z was wizytuje w Walentynki jak ja? :)
Ja mam wizytę w Walentynki i z tego co mi się wydaje to jeszcze kilka dziewczyn miało umówione romantyczne spotkanie z Panem doktorem [emoji16]
 
Do góry