reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Witam wszystkie nowe mamy [emoji173] i gratuluję wszystkich wizyt [emoji3448]
Ps. Robiłam we wrześniu ubiegłego roku wszystkie badania i ku mojemu zdziwieniu wszystkie choróbska przechodziłam. Z tego co się orientuję to chyba dobrze bo drugi raz zachorować na tą samą chorobę nie można. Miłego słonecznego dnia dla wszystkich [emoji560]
 
reklama
U nas słońce, ale zimno mróz trzyma. Dzisiaj miałam lenia rano znowuu, a zasnęłam chwilkę po 22...
Właśnie chcę sobie zamówić segregator :D
A co do płci dziewczyny to... moja siostra 2 lata temu przez 9 miesięcy była pewna, że będzie córeczka :D Chodziła prywatnie do lekarza i za każdym razem potwierdzał, że będzie dziewczynka. Ale jak się urodziło to okazało się inaczej :yes: dobrze, że miała już synka i dużo rzeczy po nim, a młodemu nie przeszkadzała wcale kąpiel w różowej wanience :p A w tym samym czasie bratowa chodziła do tego samego lekarza, ale na NFZ i od razu powiedział, że dziewczynka i jest dziewczynka :p
 
@łódzkajaga gratki wizyty! Do kogo chodzisz w salve?

Do Stefanowicz. Kobieta uparta tak jak i ja, więc trochu się gryziemy.

Dziewczyny masakra rozbieram sie do mycia a na spodzie piersi takie swędzące niespodzianki ratunku co to ma być??? To nie wyglada na rozstępy takie lekko odstające kropki swędzi i lekko szczypie

Miewam podobne niespodzianki z powodu alergii pokarmowych. Na złagodzenie objawów pomaga mi Sudocrem.
 
Moja córka aż do 32 tygodnia była "chyba chłopcem", nie chciała się pokazać tak żeby było dobrze widać. Dopiero w 32 tygodniu lekarz powiedział że chyba jednak dziewczynka a w 37 potwierdził dziewczynkę. Szczerze mówiąc byłam już mega nastawiona na chłopca [emoji23]
 
@Paula1986.. cześć, mamy ten sam termin :)

@Mitsukurina mnie też rozłożyło, katar, ból gardła i pół nocy nie przespane masakra

Dzisiaj byłam na badaniach zrobić pakiet badań hormonalnych, w poniedziałek wizyta u endokrynologa.
Dziewczyny, które mają problemy z tarczycą, jaka dawkę eutyroxu bierzecie?
Powiem wam, że dzisiaj byłam strasznie zniesmaczona, kolejka ogromna, ludzi pełno, stare babki pozajmowały krzesełka, a kobieta w zaawansowanej ciąży stoi, żadna jej nie ustąpiła, w końcu dziewczyna usiadła na parapecie to jeszcze komentowały, że nie myśli bo przy oknie stoi, że nerki sobie przeziębi, że dziecka szkoda itd, ale dupy to żadna nie podniosła
 
@Paula1986.. cześć, mamy ten sam termin :)

@Mitsukurina mnie też rozłożyło, katar, ból gardła i pół nocy nie przespane masakra

Dzisiaj byłam na badaniach zrobić pakiet badań hormonalnych, w poniedziałek wizyta u endokrynologa.
Dziewczyny, które mają problemy z tarczycą, jaka dawkę eutyroxu bierzecie?
Powiem wam, że dzisiaj byłam strasznie zniesmaczona, kolejka ogromna, ludzi pełno, stare babki pozajmowały krzesełka, a kobieta w zaawansowanej ciąży stoi, żadna jej nie ustąpiła, w końcu dziewczyna usiadła na parapecie to jeszcze komentowały, że nie myśli bo przy oknie stoi, że nerki sobie przeziębi, że dziecka szkoda itd, ale dupy to żadna nie podniosła
Ja biorę 50 od 6 tygodnia ciąży. Bede musiala za niedlugo sie znowu umowic do endokrynologa bo nie wiem czy cala ciaze brac, czy dawki zmieniac. Poki co TSH sie unormowalo, ale troszke skacze.
 
Tez Wam tak brzuszki zaczynaja dokuczac? Ja wczoraj na wieczór mialam tragedie, ani się ułożyć. Znaczy nie byl to ból nie do wytrzymania, ale taki dokuczliwy :) A za to jak juz spalam to sie budzilam bo albo pecherz albo caaala noc mi się głupoty śniły...
 
Mój starszak do ponad połowy ciąży był córka [emoji23] gdybyśmy nie zrobili sobie w prezencie dodatkowego usg 4d, to byśmy szykowali wyprawkę dla dziewczynki [emoji23] teraz tez chce wiedzieć na 100% co bedzie - prędzej nie kupuje nic.
 
reklama
Paula Ela witajcie :)

Klauduska a nie szczepilas się na różyczke?

Ale Wam zazdroszczę tego 10,11 tc.. 2 razy straciłam w 9, więc te najbliższe tygodnie są dla mnie najtrudniejsze.

Marlusia super ze wizyta udana!
 
Do góry