reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Cześć dziewczyny. Ile tu stron do nadrobienia, szok :p
Ja dziś zaczęłam 11 tydzień, leci ten czas jak szalony :) za tydzień w środę wizyta, już się nie mogę doczekać [emoji3]
Gratuluje wszystkim wizyt i serduszek no i witam wszystkie nowe mamusie :)
Ja wczoraj odebrałam wyniki i toxo mam ujemne, ale właśnie różyczka IgG wyszło mi dodatnie.. A w przeszłości napewno jej nie przechodziłam.. Zobaczymy co lekarz powie
 
Witam z rana :) ja różyczke przechodziłam, w poprzedniej ciąży mialam z tych badań na toxo itd wszystko okej i mam nadzieję że nic sie nie zmieni.

@Paula1986.. Część fajnie że się odezwałaś :)

Kto dziś wizytuje poza @Mitsukurina?

U nas dzisiaj piękna pogoda aż chce się żyć takie słońce :)
 
U mnie tez pogoda piękna, ale z tą chęcią do życia kiepsko. Pół nocy nie spałam bo miałam jakieś chore sny, a teraz leżę jak warzywo z katarem i bólem gardła:( buuuu
A muszę wstać i iść z psami na pole.

Dzisiaj wizyta...
 
@paula1986 witamy [emoji4][emoji2772]

Ja dzisiaj byłam na pobraniu krwi, 9 badań [emoji51] ale kolejek zbytnio nie bylo, pomimo ze na czczo dobre samopoczucie. Pierwsze badania zaliczam do udanych [emoji4]
 
Hej, ale żeście stron na mnożyły :o:o:o
Ja też wczoraj po wizycie wyszłam zadowolona :D 7mm i serduszko bije <3 Dokładnie jak z OM wczoraj był 6/7tydz. czyli dziś mamy 7+0. Termin dalej na dzień moich urodzin :)
Ale dostałam duphaston przez te plamienia, w razie w. A jak wieczorem się położyłam, to dopiero się ogarnęłam, że nie skierował mnie na żadne badania... a ja zapomniałam w ogóle zapytać oczywiście. No ale 20 kolejna wizyta może wtedy.
 
Jasne
emoji16.png
witamy serdecznie
Witam z rana :) ja różyczke przechodziłam, w poprzedniej ciąży mialam z tych badań na toxo itd wszystko okej i mam nadzieję że nic sie nie zmieni.

@Paula1986.. Część fajnie że się odezwałaś :)

Kto dziś wizytuje poza @Mitsukurina?

U nas dzisiaj piękna pogoda aż chce się żyć takie słońce :)
 
Hej, ale żeście stron na mnożyły :o:o:o
Ja też wczoraj po wizycie wyszłam zadowolona :D 7mm i serduszko bije <3 Dokładnie jak z OM wczoraj był 6/7tydz. czyli dziś mamy 7+0. Termin dalej na dzień moich urodzin :)
Ale dostałam duphaston przez te plamienia, w razie w. A jak wieczorem się położyłam, to dopiero się ogarnęłam, że nie skierował mnie na żadne badania... a ja zapomniałam w ogóle zapytać oczywiście. No ale 20 kolejna wizyta może wtedy.


Gratuluje udanej wizyty !!! Ja też biorę 2× dziennie duphaston, tak zapobiegawczo.
 
Witam czy mogę dołączyć? Jestem w 8.2 tyg wg usg a w 7.3 wg Om.
Wczoraj miałam wizytę i słyszałam serduszko. ❤️. Po badaniach krwi wyszła mi anemia. Więc muszę brać żelazo. Trzymam kciuki za nas wszystkie i nasze bobaski
 
reklama
U mnie też piekna pogoda, ja mam l4 do konca przyszłego tyg, to może spacer dzisiaj. Na razie mam zwolnienie od internisty bo nie chciałam jeszcze w pracy mówić, dopiero po powrocie powiem szefowej.
 
Do góry