reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Za pozno [emoji39] to badanie powinno się zrobić jeszcze przed zajściem w ciążę. W ciąży powtórzyć . Zresztą i tak się tego nie leczy w ciąży, jeżeli ciąża się utrzyma to po narodzinach się leczy

Trzeba wierzyć, że będzie dobrze:) Nie ma co sobie dobierac do głowy i stresować niepotrzebnie :)
A jakie choroby powoduje? Boże, teraz strasznie sie boje :(
 
reklama
Kiedy macie prenatalne? Ja się właśnie umówiłam na 19 marca [emoji24] dopiero!

@dory nie bój się, stres Ci nie pomoże w niczym.. możesz zrobić na cyto badania krwi koszt ok 50 zł dla spokojnej głowy
 
Kiedy macie prenatalne? Ja się właśnie umówiłam na 19 marca [emoji24] dopiero!

@dory nie bój się, stres Ci nie pomoże w niczym.. możesz zrobić na cyto badania krwi koszt ok 50 zł dla spokojnej głowy

Ja mam 25.02 ciekawa jestem jeszcze co powie jutrzejsze usg czy maluch nadal tydzien do tylu jest, a jesli nie to boje sie ze troche za późno umówiłam wizyte :/
 
Dziewczyny o jakich prenatalnych mowicie? O badaniu przyziernosci karkowej?

Witam nowe mamusie[emoji4]
 
reklama
Mnie wczoraj lekarz nawet nie zapytal czy chce tylko od razu zapisal.. U mojego kosztuje 175€ i nie ukrywam ze troche mnie to wkurzylo. Ale zostawilam termin, zrobil na 20.03. Najwyzej odmowie na kolejnej wizycie, bo mam za 3 tygodnie. Co prawda w pierwszej ciazy robilam to badanie, ale teraz jak pomyślę to jesli wyszloby cos nie tak, to nie usune ciąży. Badanie ma na celu wykrycie wad genetycznych tak? Czyli nie jest mozliwe operowanie. Chodzi wyłącznie o swiadomosc choroby dziecka? A raczej mozliwosci lub prawdopodobieństwie? Oswieccie mnie bo mam jakieś zaćmienie..
 
Do góry